Люди для людей
Люди для людей
Найкраща автомобільна компанія в Україні

Більше 1 000 000 клієнтів.
3000 партнерів та постачальників.
10 000 корпоративних клієнтів.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
УкрАВТО у Вашому місті
Киев
Корпорація УкрАВТО - лідер українського автомобільного ринку

Сьогодні УкрАВТО – найбільший автовиробник, дистриб'ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і дальнього зарубіжжя.

Корпорація УкрАВТО являється генеральним імпортером та офіційним дилером більше 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів.

Нам довіряють більше 1 000 000 клієнтів. Daimler AG, General Motors, Maserati S.p.A., KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінують Корпорацію УкрАВТО як надійного та професійного партнера.

  • Спеціальна пропозиція діє з 30 листопада 2018 року на автомобілі, які є в наявності
  • 4 грудня 2018 року справу про відновлення платоспроможності ПрАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» прийнято до розгляду Господарським судом Запорізької області. Основними чинниками, що зумовили важке становище підприємства, стали драматичне падіння внутрішнього ринку нових автомобілів, втрата зовнішніх ринків збуту, агресивне кон'юнктурне середовище і боргові зобов'язання за валютними кредитами, що багаторазово виросли в зв'язку з різкою девальвацією гривні.
  • Один з лідерів українського ринку запасних частин, олив, автохімії, додаткового обладнання та аксесуарів, компанія «ЗІП-АВТО», яка входить в структуру Української Автомобільної Корпорації, стала дистриб'ютором продукції ORLEN OIL. Тепер всім клієнтам Корпорації УкрАВТО доступний найширший асортимент високоякісних мастильних матеріалів компанії ORLEN OIL, в тому числі - моторні оливи лінійки Platinum PRO, а також автохімії.
Телефон гарячої лінії:
0-800-507-717
© Українська автомобільна корпорація, 2001-2018
Розробка сайту: VIP Design