Про компанію УкрАВТО

Звернення Почесного Президента Корпорації УкрАВТО

Автомобільна індустрія належить до основоположних галузей економіки країни. Від рівня розвитку автомобільної промисловості напряму залежить рівень економічного розвитку країни та  благополуччя людей. Такі компанії, як Корпорація УкрАВТО та Запорізький автомобілебудівний завод, сприяють процвітанню вітчизняної автомобільної галузі та країни в цілому. Корпорація УкрАВТО є одним з найбільших роботодавців в країні, адже одне робоче місце в автопромі створює цілі десятки робочих місць в інших галузях. Сьогодні Корпорація УкрАВТО забезпечує робочими місцями більше 20 тисяч співробітників та членів їхніх родин. Здійснюючи значні інвестиції у розвиток персоналу, УкрАВТО надає своїм співробітникам широкі можливості для професійного та кваліфікаційного росту.  За рахунок великих обсягів продажу та виробництва автомобілів Корпорація УкрАВТО є одним з основних бюджетоутворюючих підприємств країни та кожного регіону, а тисячі українців, які працюють в Корпорації УкрАВТО, сьогодні соціально захищені, мають улюблену роботу та стабільні доходи.  Автомобілі виробництва Запорізького автомобілебудівного заводу завдяки високій якості, надійності та екологічності створюють гідну конкуренцію зарубіжним брендам не лише на вітчизняному ринку, але і за кордоном. Тисячі робочих місць, постійні відрахування податкових платежів до бюджету, вагомий внесок у розвиток вітчизняної автомобільної промисловості – все це характеризує Корпорацію УкрАВТО як соціально відповідальну компанію. 

З повагою,

Таріел Васадзе

Почесний Президент УкрАВТО

 

Корпорація УкрАВТО — лідер українського автомобільного ринку. Впроваджуючи найновітніші методи ведення бізнесу, передові технології діагностування, виробництва та ремонту автомобілів, корпорація забезпечує стабільність та надійність своїм численним клієнтам і партнерам.

 

Переваги
 

УкрАВТО — найбільший виробник автомобілів (і єдиний, що володіє технологією повномасштабного виробництва), найбільший дистриб’ютор і постачальник сервісних послуг в Україні.
Успішне багаторічне співробітництво УкрАВТО з Daimler AG, Маserati S.P.A., General Motors, KIA Motors, Nissan, Chery, Toyota і АвтоВАЗ.
Великий потенціал росту як на внутрішньому, так і на закордонних ринках. Порівняно низький рівень постійних і змінних витрат.
Підтримка розвитку української автомобільної промисловості державою.

 

Пріоритетні цілі
 

Відродження та подальший розвиток вітчизняного автомобілебудування.
Розвиток автомобільної галузі в цілому.
Створення нових робочих місць.
Збільшення прибутковості та диференціювання бізнесу групи.
Розвиток структури, що охоплює повний цикл функціонування автомобіля: створення комплектуючих, виробництво, логістика, продаж, технічне обслуговування, забезпечення запчастинами, витратними матеріалами та аксесуарами, надання фінансових послуг, страхування.

 

Засоби їх досягнення
 

Залучення нових партнерів із числа динамічних міжнародних корпорацій.
Отримання доступу до нових технологій.
Отримання доступу до нових ринків збуту продукції.
Розширення й оновлення продуктового портфеля, що відповідає ринкам збуту продукції (країни ЄС та СНД).
Розвиток підприємств УкрАВТО (в Україні та за її межами) з виробництва комплектуючих через доступ до мережі постачань компаній-партнерів.
Модернізація та збільшення виробничих потужностей. 

 

Напрями діяльності 

 

Дистрибуція та фірмовий сервіс

 • ЗАЗ
 • Chevrolet
 • Mercedes-Benz
 • Маserati
 • Chrylsler /Jeep/Dodge
 • Лада
 • KIA
 • Chery
 • Автобуси та вантажівки
 • Запасні частини та аксесуари
 • Обладнання для сервісних центрів
 • Експорт

Виробництво

 • Автомобілі
 • Комплектуючі та запасні частини

Власна мережа продажів та сервісу

 • Дилерські центри
 • Сервісні центри
 • АЗС

 

Партнери

Співробітництво корпорації з такими автомобільними гігантами, як Daimler AG, General Motors, Toyota, Nissan, Renault та створення спеціалізованих підприємств у складі УкрАВТО дозволяє виробляти, реалізовувати та обслуговувати модельні ряди знаних в усьому світі марок автомобілів: Mercedes-Benz, Маserati, Chrysler, Jeep, Toyota, Nissan.

Налагоджена за багато років виробництва вітчизняних автомобілів співпраця з українськими виробниками складальних та комплектуючих сприяє гармонійному та цілеспрямованому розвитку вітчизняного автомобільного ринку. Кількість таких партнерів на сьогодні перевищує вражаючу цифру 800.

Виробництво та обслуговування автомобілів потребує налагодженого циклу постачання запасних частин на всі підприємства Корпорації УкрАВТО. Компанія ЗіпАВТО, що забезпечує запасними частинами, аксесуарами, автоелектронікою, додатковим обладнанням та фарбами підприємства УкрАВТО, пропонує продукцію понад 90 всесвітньо відомих торговельних марок виробників. Серед них – Castrol, BP, Mobil, Esso, Bosch, VARTA, BASF, GLASURIT, Fram, SONY, JVC, Kenwood, Pioneer, Mult-T-Lock, Continental, Bosal, Bilstein, Ruville, SWAG, Tectyl тощо.

Презентація Корпорації УкрАВТО


УкрАВТО у Вашому мiстi