Промо-проекти

Задля сприяння розвитку автомобільної галузі в Україні та якісної презентації нових автомобілів і послуг Корпорація УкрАВТО виступила організатором кількох масштабних промо-заходів.

logo

Столичне автошоу

Дізнатися більше на сайті Столичного автошоу

Це справжнє свято вітчизняного автомобілебудування для шанувальників авто. Вперше Автошоу було проведено в 2004 році. У ньому вдало поєдналися яскраве весняне свято, можливість відпочити та розважитися і, головне, придбати автомобіль на спеціальних умовах, що діють лише під час проведення шоу. Резонанс і успіх заходу закріпили за Столичним Автошоу статус щорічного та імідж найяскравішої автомобільної події року.

Проект незмінно проводиться на території «Автоцентру на Столичному» за адресою: м. Київ, Столичне шосе, 90.

ПРОГРАМА СТОЛИЧНОГО АВТОШОУ

 

Презентації та виставки нових легкових і вантажних автомобілів, автобусів, мототехніки, скутерів і катерів.
Тест-драйви представлених моделей.
Змагання з автозвуку та тюнінгу.Виставка антикварних автомобілів.
Виставка антикварних автомобілів.
Експозиції виробників комплектуючих та запасних частин. 
Презентації компаній, що займаються технічним обслуговуванням автомобілів.
Розіграші призів (автомобіля та путівок на популярні курорти) серед відвідувачів.
Експозиції найбільших операторів банківського та страхового ринків.
Розважальна програма за участю зірок естради.
Великий автопарад вулицями Києва за участю брендів-учасників Автошоу.
Вікторини, конкурси, пейнтбол, графіті-шоу, шоу екстремальної їзди, професійне ралі.

 

promo lady   

Фестиваль жіночих автомобілів

 

8 березня — найкращий час дарувати автомобілі своїм коханим. Тому щороку напередодні цього свята Корпорація УкрАВТО проводить Фестиваль жіночих автомобілів. У фестивалі беруть участь моделі всесвітньо відомих брендів — Mercedes-Benz, Chrysler, Toyota, Nissan, Chevrolet, Renault. Всі підприємства дилерської мережі брендів-учасників пропонують спеціальні ціни на автомобілі. Кожний автомобіль має набір ексклюзивних опцій, завдяки яким він стає неповторним і справді жіночим. Відвідувач має можливість отримати знижки на «жіночі опції».

 

За традицією у рамках Фестивалю проводиться автопробіг в центрі Києва. Участь у ньому беруть виключно жінки-водії, серед яких зірки естради, театру та кіно, ділові жінки.

4

ФЕСТИВАЛЬ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ "УКРАВТО 4х4"

З 2011 Корпорація УкрАВТО виступає організатором фестивалю позашляховиків "УкрАВТО 4х4", який щорічно проходить в самому серці Карпат - на гірськолижному курорті Буковель.

Фестиваль "УкрАВТО 4х4" - це кардинально новий, справжній "чоловічий" проект, покликаний популяризувати культуру позашляховиків в нашій країні.

Даний захід надає прекрасну можливість всім автолююбітелям випробувати спринтери по бездоріжжю і кросовери в реальних суворих умовах експлуатації і оцінити позашляхові якості машин. Учасниками заходу виступають всі автомобільні бренди, представлені в мережі УкрАВТО.

Презентація Корпорації УкрАВТО


УкрАВТО у Вашому мiстi