ФАЛЬКОН-АВТО

Офіційний дистриб'ютор автомобілів KIA в Україні - компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» - заснована Корпорацією УКРАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН -АВТО» в Україні включає 53 автосалонів і 56 сервісних центрів.

На сьогодні модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН -АВТО» налічує 12 моделей – Carens, Quoris, Cerato, сee’d, cee’d Sportswagon, pro_cee’d, Optima, Picanto, Rio (седан и хетчбек), Sorento, Soul, Sportage.

Всього за 6 років компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» досягла визначних результатів: понад 50 тисяч проданих автомобілів і 30 нових представлених моделей KIA!

За цей час автомобілі KIA стали володарями 4 престижних нагород у Всеукраїнській Акції «Автомобіль року в Україні », зокрема KIA Cerato, KIA Sportage і KIA Rio!

А найвищу нагороду в цьому конкурсі в 2013 році отримав бізнес-седан KIA Optima, ставши «Автомобілем року в Україні».

В 2014 році під час дистриб’юторської конференции КІА в південній Кореї,  компанія «ФАЛЬКОН-АВТО»  отримала нагороду “Кращий партнер KIA 2014 року!”

Доброю традицією стала підтримка Корпорацією КІА Motors основних спортивних подій, зокрема головного спорту планети - футболу. Так , бренд КІА був партнером ЄВРО -2008 , 2012 , 2016 , ФІФА 2010, 2014 і 2018, Чемпіонату з екстремальних видів спорту КІА World Extreme Games 2013 і подовжив спонсорство Турніру Великого шолома Australian Open до 2018 року.

 Корпорація KІА Motors - жива легенда автомобільної індустрії Кореї. Вона заснована в 1944 році і є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. І хоча на момент створення компанія не займалась випуском автомобілів і називалася зовсім не KIA, а - KyungSung Precision Industry , її ключовим напрямком діяльності були індивідуальні засоби пересування. Тоді на заводі KyungSung Precision Industry в південній частині Сеула вручну виготовлялись запчастини для велосипедів , а пізніше і сам двоколісний транспорт.

 У 1961 році в KIA налагодили складальне виробництво мотоциклів , а в 1962 році за ворота заводу виїхала і перша вантажівка, яка була триколісною. Тріумфальний момент появи першого корейського легкового автомобіля KIA випав на 1972 рік. Модель називалась Brisa.

До того ж, KIA має власні виробничі потужності та центри Дослідження і дизайну по всьому світу, зокрема в Кореї, Словаччині, Китаї, США та Німеччині.

 До України автомобілі КІА поставляються із заводів в Кореї та Словаччині, зокрема м.Жиліна.  Дане підприємство вважається одним з найкращих автозаводів в Європі, здатним випускати 300 тисяч автомобілів на рік. На цьому заводі виробляються моделі: cee'd (3 кузова), Sportage і Venga.

 Зараз вже нікого не здивуєш появою в Європі поліцейських автомобілів з емблемою KIA, рекламою останньої моделі KIA на білборді в Таймс Сквер, що в Нью-Йорку або логотипом КІА на верхівці одного з найпопулярніших торговельних центрів Києва - Mandarin Plaza.

 

 

За результатми 2014 року, бренд КІА увійшов у Top-100 “Best Global Brands” і розмістився на 74 позиції у цьому почесному рейтингу від спеціалізованого консалтингового агенства Interbrand. А в рейтингу найбільш зелених брендів Best Global Green Brands – марка КІА на 35 місці.

Неоціненний внесок у розвиток бренду КІА вніс легендарний дизайнер Пітер Шрайер, з під пера якого свого часу з'явились такі моделі, як Audi ТТ і A6. Працюючи в KIA з 2006 року, Шрайєр повністю змінив вигляд модельного ряду, отримавши світове визнання. Разом з ним з'явився і фірмовий стиль КІА - «ніс тигра». Виняткову якість дизайну автомобілів KІА було відзначено в різних міжнародних конкурсах, таких як Red Dot Design Awards та iF Product Design Awards.

 Більше того, в 2013 году Пітер Шрайєр став першим європейцем в історії бренду, який обійняв посаду одного з трьох президентів в ланці топ-менеджерів КМС.

Гарантійний термін обслуговування автомобілів KIA, які продаються в дилерській мережі «ФАЛЬКОН -АВТО», становить 5 років або 150 тис. км пробігу.

 

 

"ФАЛЬКОН -АВТО"

Веб - сайт - www.kia.ua

KIA на Facebook - http://www.facebook.com/kia.ua

Адреса:

ТОВ « ФАЛЬКОН -АВТО» , Столичне шосе 90 , м. Київ , Україна

Тел. 201-33-33

Гаряча лінія 0800502909

Презентація Корпорації УкрАВТО


УкрАВТО у Вашому мiстi