Інтернет магазин

0 «ЗІП-АВТО» входить до групи компаній Корпорації УкрАВТО - лідера ринку легкових автомобілів в Україні. Наша компанія працює на ринку з квітня 1998 року.

Інтернет-магазин «ЗІП-АВТО» пропонує якісну продукцію кращих світових брендів, сертифіковану в Європі та Україні з наданням гнучкої системи знижок і доставки в будь-який регіон України.

Починаючи з квітня 2014р. в інтернет-магазині «ЗІП-АВТО» ви можете придбати оригінальні запчастини таких брендів як: ЗАЗ, Chevrolet, Chevrolet-Niva, Daewoo, Kia, Toyota, Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge, Cadillac, Chery, Landmark, TATA, I-VAN, ВАЗта інші. На сьогоднішній день ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент автотоварів як оригінальних так і неоригінальних.

Склад компанії розташований у м.Києві. Його площа становить 22 тис. м2, що дозволяє зберігати необхідну кількість товару для повного і своєчасного задоволення потреб наших клієнтів. Товар відпускається до клієнта зі складу в м.Києві термін доставки товару, який є в наявності в Україні до 2 днів залежно від дальності регіону. Діють різні форми оплати. На товар оформляється повний пакет документів, згідно з законодавством України.

У нашому інтернет-магазині Ви можете швидко підібрати:

- повний комплект автотоварів для проходження технічного обслуговування

- запчастини, використовуючи оригінальні каталоги

- шини та диски

- аксесуари

- масла і автохімію

Наші переваги:

- Гнучка система знижок

- Доставка в будь-який регіон України

- Постійна наявність продукції на складі площею понад 22 000 кв. м

 

Відвідати інтернет-магазин>>>