Новини


06.05.2019

На виконання плану санації Запорізького Автомобілебудівного Заводу, частина заставного майна, яке не задіяне у виробництві, буде реалізовано з аукціону.

15.04.2019

Найбільший український автовиробник, Запорізький Автомобілебудівний Завод, що входить в структуру Корпорації УкрАВТО, відповідно до опублікованого рішення Господарського суду Запорізької області, пройде процедуру санації.

25.03.2019

Запорізький Автомобілебудівний Завод (входить в структуру Української Автомобільної Корпорації) починає виробництво нової модифікації автобуса малого класу ЗАЗ А08. Реалізація новинки буде здійснюватися через дилерську мережу дистриб'юторської компанії "Юніверсал Моторз Груп" (також УКРАВТО).

22.03.2019

Фінансовий результат, про який йде мова, це наслідки списання боргу Запорізького автомобілебудівного заводу перед кредитором в особі «ПРОМІНВЕСТБАНКУ».

15.03.2019

Касаційний господарський суд, в якому розглядалася касаційна скарга ТОВ «АвтоДом Запоріжжя», залишив без зміни постанову Північного апеляційного господарського суду від 20 грудня 2018 року, чим в черговий раз підтвердив правомірність розірвання дилерського договору Генеральним представництвом Mercedes-Benz в Україні - ПрАТ «АвтоКапітал».

Презентація Корпорації УкрАВТО