Новини
18.09.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» стала страховим спонсором кубку «Формула За Кермом»

 

18.09.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» виступила з підтримкою Кубку «Формула За Кермом», організованого однойменним автомобільним виданням.

 

Страховик, який представлений у всіх регіонах України та надає послуги ризикового страхування з обов'язкових та добровільних видів, став страховим спонсором Кубка з картингу серед топ-менеджменту автомобільних імпортерів, дистриб'юторів і дилерів. Захід був організований одним із авторитетних автомобільних видань, яке відзначило свій семирічний ювілей.

1

Змагання проходили на автодромі «Чайка» під Києвом, на трасі для картингу. Завдяки високому рівню організації, вдалося зібрати керівників середньої та вищої ланки автомобільних і навколоавтомобільних компаній, а організатори івенту створили по-справжньому спортивну атмосферу. Це дозволило учасникам, хай і ненадовго, але все-таки відчути себе справжніми пілотами. Ну а оскільки змагання, які пов'язані з автомобілями, а у випадку з Кубком «Формула За Кермом», з картингу, досить ризикований вид спорту, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» виступила страховим спонсором, і надала страховий захист від нещасних випадків для всіх учасників на час проведення гонок.

2

«Ми вже не перший раз виступаємо в якості страхового спонсора різних змагань, пов'язаних з автоспортом в різних його проявах. Тому ми не змогли залишитися осторонь від цього івенту, тим більше у нас склалися дуже теплі стосунки з «винуватцями» свята», прокоментував Заступник Голови Правління СК «ГАРАНТ-АВТО», Сергій Петрович Балковий.

Дізнатися детальніше про програми страхування по обов'язкових та добровільних видах від страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» можна на корпоративному сайт компанії за адресою www.garant-auto.ua, або ж відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 580 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 
 
УкрАВТО у Вашому місті