Новини
24.07.2013

ТАТА у топ-3 рейтингу нових вантажівок в Україні

0На вітчизняному ринку комерційної автомобільної техніки ТАТА зарекомендували себе як надійні, економічні та стійкі в умовах споживчої експлуатації вантажні авто, що є одними із кращих у своєму класі. Це підтверджується результатами рейтингу продажів вантажних автомобілів в Україні у червні 2013 року. Так, ТАТА піднялися в рейтингу на 2 позиції, закріпившись у 3-ці лідерів ринку, зайнявши його долю майже у 12 %. У червні було реалізовано 49 вантажівок ТАТА, що удвічі більше у порівнянні із попереднім місяцем. У рейтингу продажів нових вантажних автомобілів в Україні у сегменті 8,1 – 16 т ТАТА поліпшила свій рейтинг піднявшись із третього на перше місце із показником 15 проданих авто у червні 2013 року.

«Успіх продажів ТАТА – закономірний. – коментує результати рейтингу Генеральний директор «Юніверсал Моторз Груп» Андрій Шпак.Споживач обирає вантажівки ТАТА за відмінні споживчі якості, доступну цінову політику, наявність додаткового обладнання та зручність в обслуговуванні. Вважаємо, що ці характеристики сприятимуть закріпленню результатів ТАТА у рейтингу і в майбутньому».


0

Вантажні автомобілі ТАТА – одне з кращих рішень для вантажних перевезень в Україні, що характеризується зручністю в експлуатації, надійністю та довговічністю. Авто оснащені широким спектром додаткового обладнання, такого як промтоварний фургон, ізотермічний фургон, бортова платформа, цистерни, різноманітна комунальна та спеціальна техніка. Гарантійний термін експлуатації на автомобілі ТАТА складає 2 роки або 100 000 км пробігу. Сервісне обслуговування здійснюється на всій території Україні.

Детальна інформація про моделі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua,  а також за телефоном гарячої лінії 0 800 501 752.

 Довідка

Дистриб'юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб'ютором вантажних автомобілів TATA, JAC, автобусів I-VAN і ЗАЗ,  і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, та її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

УкрАВТО у Вашому місті