Новини
29.07.2013

«Цепеллін Україна» розширив формат співпраці з СК «ГАРАНТ-АВТО»

Один з найбільших страховиків українського ринку ризикового страхування, компанія «ГАРАНТ-АВТО», пролонгувала договір страхування зі своїм постійним клієнтом, компанією «Цепелін Україна», і розширила формат співпраці. Згідно з новим договором страхування, компанія «Цепеллін Україна» довірила своєму страховому партнеру ризики з добровільного медичного страхування своїх співробітників, а також доповнила страхове покриття страховкою від нещасних випадків. Компанія «Цеппелін Україна» - це офіційний дилер гірської, будівельної, сільськогосподарської техніки, а також силових установок. Компанія «Цеппелін Україна» надає сервісне обслуговування техніки по всій Україні.

У відповідності з договором страхування, «ГАРАНТ-АВТО» страхує строком на один рік співробітників «Цепеллін Україна» з добровільного медичного страхування, а також, від ризиків, які можуть настати в результаті нещасного випадку. Так, з добровільного медичного страхування на страхування прийняті більш 500 чоловік. Договір передбачає страховий захист від таких ризиків як: гостре захворювання, загострення хронічного захворювання, травми, отруєння або інші гострі зміни стану здоров'я. З метою зробити страховий захист своїх співробітників ще більш повним було додатково укладено договір страхування від нещасного випадку. За цим договором застраховані близько 400 осіб. Страховка від нещасного випадку забезпечує страховий захист співробітників «Цепеллін Україна» на випадок смерті, інвалідності 1-3 груп і різних травм.

Детальну інформацію про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», її діяльність, а також про страхові продукти для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, можна дізнатися в найближчому відділенні страхової компанії. Контакти та карта мережі доступна на корпоративному сайті www.garant-auto.ua, або на сторінці-візитці в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.

 

СК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2012 року склала понад 112 546 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 400 тис.грн., або близько 2,1 – 2,5 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін. 

УкрАВТО у Вашому місті