Новини
28.09.2017

У мережі УкрАВТО підготувати автомобіль до зими можна за 180 грн.

З настанням другого місяця осені автовласники починають уважніше стежити за температурою повітря і за прогнозом погоди. Мало хто зараз ризикує їздити весь рік на всесезонной гумі, особливо з урахуванням наших зим. Але, заміна літніх шин на зимові це необхідний мінімум, тоді як автомобіль, після активного літнього сезону, вимагає набагато більше уваги, ніж може здатися.

Низькі температури змушують все системи автомобіля працювати з підвищеним навантаженням, і навряд чи власник зрадіє «приємним» несподіванкам. З урахуванням короткого світлового дня потрібно бути впевненим в справності світлових приладів, достатності ємності акумулятора, справності щіток склоочисників і цілісності лакофарбового покриття.

Тому, в умовах, коли автовласники прагнуть заощадити на всьому, мережа станцій технічного обслуговування Корпорації УкрАВТО пропонує привабливі ціни в поєднанні з високою якістю офіційного сервісу:

- шиномонтаж - від 180 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс);

- контроль і регулювання кутів установки коліс - від 180 грн. з ПДВ

- діагностика двигуна і ходової частини за 180 грн. з ПДВ.

При цьому, якщо в процесі діагностики автомобіля будуть виявлені дефекти, то на послуги, щодо їх усунення надається знижка в розмірі 15%, а на запасні частини, що будуть використовуватись в процесі ремонту надається знижка до 20%.

Послуги, що пропонуються мережею станцій технічного обслуговування Корпорації УкрАВТО виконуються висококваліфікованим персоналом, а технічна оснащеність відповідає жорстким вимогам і допускам автовиробників, на всі послуги та роботи надається гарантія, яку рідко зустрінеш у «неофіціалів».

Щоб отримати додаткову інформацію про сезонну сервісну акцію, яка діє в мережі УкрАВТО, достатньо звернутися до офіційного дилера у Вашому регіоні. Контактна інформація та координати дилерських центрів Української Автомобільної Корпорації можна дізнатися тут або звернувшись на «гарячу» лінію 0800507717.

УкрАВТО у Вашому місті