Новини
25.03.2019

Запорізький Автомобілебудівний Завод запустив виробництво нового автобуса

Український автовиробник, Запорізький Автомобілебудівний Завод, розширює асортимент продукції, що випускається і починає виробництво нового автобуса малого класу - ЗАЗ А08. Новинка стає логічним продовженням модельного ряду автобусів, що вже випускаються, серед яких вже є автобус малого класу ЗАЗ А07 і автобус середнього класу ЗАЗ А10. Модель ЗАЗ А08 дозволить в першу чергу задовольнити попит клієнтів на техніку, передбачену для експлуатації на приміських маршрутах, а також буде доступний і в шкільній модифікації.

0

Новинка побудована на базі шасі Asia Star тоді як конструкція кузова стала результатом власних розробок українського автовиробника. Автобус ЗАЗ А08 оснащується сучасним турбодизельним двигуном виробника силових агрегатів Weichai робочим об'ємом 3 л, потужністю 103 к.с. при 3000 об/хв і крутним моментом 400 Нм. Двигун, що відповідає екологічному стандарту Євро-5, агрегатується з п’ятиступеневою КПП. З інших конструктивних характеристик: кермо з гідропідсилювачем, двоконтурна пневматична гальмівна система від Knorr - Bremse / Wabco, ABS і ESP. Салон нового автобуса, в оздобленні якого використані антивандальні матеріали, дозволяє з комфортом перевозити 28 пасажирів, а загальна місткість салону становить 43 пасажири. Також в якості стандартного обладнання встановлено автономний обігрівач, а в якості опції доступний кондиціонер салону. Габаритні розміри 7760/2430/2990 (Д/Ш/В) забезпечують комфортну експлуатацію, а колісна база в 3800 мм, в конструкції якої на передній осі використані залежні підвіски на двох полуелептіческіх ресорах з стабілізатором поперечної стійкості і двома амортизаторами, а на задній залежні підвіски на двох полуеліптичних ресорах з стабілізатором поперечної стійкості і амортизаторами, забезпечують достатній рівень комфорту пасажирам, а водієві дозволяє не перейматись за якість дорожнього покриття.

0

З метою вивчення попиту на новинку, у якої безумовно є всі шанси замінити застарілий автобусний парк українських міст, новий автобус ЗАЗ А08 буде презентовано в рамках виставки "City Trans Ukraine - 2019 "в Києві на території НСК" Олімпійський "(м. Про лимпийского) в Холі Чемпіонів 28 і 29 березня і буде реалізовуватись через дилерську мережу" Юніверсал Мотор з Груп "по всій території України.

Подробиці і деталі про новинку можна дізнатися на сайті bus - truck. com. ua і по телефону: 0800 339 129 (дзвінки на територі орії України безкоштовні).

УкрАВТО у Вашому місті