Новини


24.09.2014

«Святкуй День Міста разом із ЗАЗ» – щорічний проект компанії «АвтоЗАЗ-сервіс», який популяризує автомобілі бренду ЗАЗ. Проект “Святкуй День Міста разом із ЗАЗ” – захід, який вже знайомий широкому загалу. Існуючи третій рік, він збирає все більше відвідувачів та прихильників.

23.09.2014

Компанія «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, у зв'язку з частішими сигналами і повідомленнями, які надходять за допомогою зворотнього зв'язку про те, чи не проводить компанія розіграшу або лотереї, в якій головним призом є автомобіль Chevrolet, повідомляє, що ніяких акцій подібного роду, лотерей і розіграшів не проводиться.

22.09.2014

На Міжнародному Автосалоні в Парижі 2 жовтня 2014 року бренд KIA представить цілу серію новинок. В Європі вперше покажуть KIA Sorento третього покоління, оновлений компактвен KIA Venga та один з найпопулярніших автомобілів у модельній лінійці - оновлений КІА Rio.

18.09.2014

Стартує триденне автотурне з Модени до Турину, де бренд відсвяткує своє перше сторіччя.

16.09.2014

а минулих вихідних у м. Львів відбувся тест драйв відразу двох нових моделей розкішних спортивних бізнес седанів від легендарного італійського виробника - Maserati Ghibli і Maserati Quattroporte

Презентація Корпорації УкрАВТО