Новини


24.06.2014

19 червня у музеї засновника легендарного автомобільного бренду Енцо Феррарі була відкрита нова виставка Maserati. Приурочена до сторіччя бренду, безцінна колекція раритетних моделей дає можливість відвідувачам зануритися в історію Maserati за допомогою технологій, які перенесуть вас в саме серце подій минулої епохи.

23.06.2014

Марка Chevrolet була відображена у всіх чотирьох частинах «Трансформерів». У новій частині знімалися моделі Chevrolet Camaro, Corvette Stingray, Aveo і Tracker.

20.06.2014

Пітер Шрайер, Президент і Шеф-дизайнер KIA Motors Corporation був нагороджений престижною нагородою Lifetime Design Achievement від EyesOn Design, яку свого часу отримували такі видатні дизайнери, як Серджіо Пініфаріна, Вальтер да'Сільва і Джорджетто Джуджаро.

19.06.2014

В офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» добігла кінця Акція «КІА! Ріо! Гол!». А на сторінці КІА у Фейсбук завершився Конкурс «Підбери імідж для Хом’яка!». Переможці обох активностей виграли по два квитки на фінал Чемпіонату світу з футболу в Бразилії FIFA 2014!

18.06.2014

Німецький клуб ADAC, найбільша громадська організація автомобілістів у Європі, створює власні рейтинги і регулярно проводить краш-тести. У недавній серії випробувань взяли участь кабріолети Opel Cascada, Peugeot 308 CC, Renault Megane CC і Volkswagen Golf Cabrio.

Презентація Корпорації УкрАВТО