Новини


04.04.2013

- Новий Kia pro_cee'd здобув звання "Кращий з кращих" - Також лаври переможців дістались KІА cee'd, cee'd Sportswagon і новому KІА Carens

01.04.2013

Традиційно, на початку весни Корпорація УкрАВТО проводить масштабну сервісну підготовку автомобілів до нового сезону. В цьому році, компанія пропонує своїм клієнтам нову сервісну акцію «Автофітнес від УкрАВТО: Твоє авто у формі!, в рамках якої автовласники матимуть можливість не лише оздоровити своє авто, а й зекономити чималі гроші. Спортивно-оздоровча програма діятиме з 18 березня по 30 квітня у всій сервісній мережі УкрАВТО.

19.03.2013

Дистриб'юторська компанія «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб'ютор автомобілів Opel в Україні, турбуючись про своїх майбутніх покупців і для запобігання пошкодження автомобіля при поганих дорожніх умовах на дорогах України, нагадує і повідомляє про те, що всі автомобілі Opel, що поставляються в Україну, повністю адаптовані під українські реалії і комплектуються пакетами «Погані дороги» та «Захист від пилу».

07.03.2013

Поспішайте: переможець номінації «Співвідношення ціна/якість» в Акції «Автомобіль року в Україні 2013» - автомобіль КІА Rio 2012 року виробництва, можна придбати за зниженими цінами*!

28.02.2013

Компанія розширила свою діяльність, запустила нові програми і напрями страхування.

Презентація Корпорації УкрАВТО