Новини


20.06.2012

20.06.2012. Луганська філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» взяла участь в змаганнях «Донбас-Трофі» в якості страхового партнера.

15.06.2012

Організовувати свої маленькі і великі подорожі дуже просто, коли поруч є «Експрес Асістанс». З ним Ви у будь-який час і в будь-якому місці зможете вирішити всі інформаційні і організаційні питання, подзвонивши лише на один номер. Картка «Експрес Асістанс» – це ціла команда Ваших особистих помічників, які завжди поряд з Вами. Вони допоможуть оперативно організувати краще дозвілля для сім'ї, друзів або Вашої половинки.

14.06.2012

Центр Сервісного Обладнання автосервісного філіалу «ЗІП-АВТО» ПАТ «УкрАВТО», найбільшого автовиробника, дистриб'ютора і постачальника сервісних послуг в Україні, і Hunter Engineering Company (США), підписали угоду про співробітництво

13.06.2012

Для всіх бажаючих придбати одну із найяскравіших і довгоочікуваних автоновинок літа від компанії «АвтоКапітал»* – сіті-кар марки smart – у нас є хороші новини. З 01.06.2012 в системі «Експрес Кредит» з'явився ряд кредитних програм здатних зробити Вашу мрію реальністю вже сьогодні. Не варто відкладати яскраве життя на потім, якщо літо вже у розпалі. Прийшов Ваш час розтинати вулиці на новенькому smart!

Презентація Корпорації УкрАВТО