Новини


12.09.2011

Новий сезон автомобільних продажів урочисто відкритий. Щорічне Столичне автошоу вже восьмий раз збирає в «Автоцентрі на Столичному» основних гравців автомобільного ринку і автолюбителів, а також усіх, хто залучений в автомобільну культуру.

08.09.2011

Об'єднуючи «два в одному», автовиставку і захоплююче свято, під час Столичного Автошоу дистриб’юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представить публіці тюнінгований ЗАЗ Forza, Forza в кузові хетчбек, Sens із заводським ГБО, експозицію таксопарку майбутнього і всю модельну лінійку бренду ЗАЗ!

08.09.2011

Дистриб’юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» робить все можливе, аби клієнт отримав більше, а витрачав менше. Ось і зараз завдяки плідній співпраці «АвтоЗАЗ-сервіс» зі стабільними та надійним партнером ПАТ «ПРОФІН БАНК» спеціально до Столичного Автошоу підготувала вигідну кредитну пропозицію.

06.09.2011

Увага! Стартував продаж ЗАЗ Forza в кузові хетчбек. Тепер побачити і оцінити новомодну Forza у вишуканому та молодіжному варіанті - кузові хетчбек може кожен: досить відвідати найближчий автосалон найширшої в Україну дилерській мережі «АвтоЗАЗ-сервіс».

05.09.2011

• Світовий дебют: Astra GTC, Zafira Tourer і новий Combo • Сюрприз: приваблива експериментальна модель в новаторському дусі Opel • Екологічність та економічність: прем'єра відразу семи нових моделей лінійки ecoFLEX

Презентація Корпорації УкрАВТО