Новини


05.09.2011

В своїй роботі ТДВ «Експрес Страхування» прагне до відкритості та прозорості в усьому – це відноситься і до процесу забезпечення страховими послугами, і до інформації про результати нашої роботи.

05.09.2011

Цюріх. Новий хетчбек Chevrolet Aveo і 7-місний сімейний мінівен Orlando отримали максимальні 5 зірок в незалежному рейтингу безпеки Європейської програми оцінки нових автомобілів (EuroNCAP), що опублікувала результати останніх тестів.

30.08.2011

Для шанувальників автомобільної культури та прихильників бренду ЗАЗ з радістю повідомляємо, що під час Столичного Автошоу 2011, з 9 по 11 вересня, на території найбільшого дилерського центру в країні - «Автоцентру на Столичному», буде презентовано автомобіль ЗАЗ Сенс із заводським ГБО!

29.08.2011

Компанія «Сі Ей Автомотів», офіційний дилер автомобілів Chery в Україні, веде активну підготовку до «Автошоу на Столичному». Вже у вересні відбудеться презентація оновлених моделей Сhery Tiggo і Chery Elara, а також модифікації Сhery BEAT з AMT. Вперше автомобілі були представлені на Шанхайскому автосалоні цього року. Старт продажів новинок на українському ринку запланований на початок 2012 року.

Презентація Корпорації УкрАВТО