Новини


18.07.2011

При купівлі КАСКО головним завданням для більшості Клієнтів є оптимальна комбінація умов договору і вартості поліса. Страхувальникові важливо захистити себе від наслідків настання найбільш вірогідних ризиків, при цьому не переплатити. Проте, Клієнт не радіє від перспективи провести у страховика декілька годин, ретельно зважуючи кожну складову договору (від розміру франшизи до набору ризиків), щоб у результаті отримати прийнятний тариф.

14.07.2011

12 липня відбулась знакова подія у житті тисяч прихильників справжнього народного бренду – розіграш автомобіля ЗАЗ Lanos. Визначено ім'я переможця!

23.06.2011

Корпорація Kіа Motors повідомила дані глобальних продажів автомобілів, які у травні цього року склали 207 839 автомобілів. Ця цифра демонструє 18,7% зростання обсягу продажів порівняно з попереднім роком.

23.06.2011

Зовсім недавно в Ірпені пройшов черговий богатирський турнір «Ірпінь Strongman Cup». Змагання силачів в Ірпені вже стають доброю традицією. Учасники брали участь в семи вправах, одна з яких - «Мертва тяга» - підйом автомобіля паралельним хватом за допомогою спеціальної конструкції (вага на руки - 300кг) на максимальну кількість разів з лімітом часу 60 секунд.

Презентація Корпорації УкрАВТО