Новини


23.06.2011

Зовсім недавно в Ірпені пройшов черговий богатирський турнір «Ірпінь Strongman Cup». Змагання силачів в Ірпені вже стають доброю традицією. Учасники брали участь в семи вправах, одна з яких - «Мертва тяга» - підйом автомобіля паралельним хватом за допомогою спеціальної конструкції (вага на руки - 300кг) на максимальну кількість разів з лімітом часу 60 секунд.

20.06.2011

Сhery сьогодні – це бренд, динаміка розвитку якого випереджає найсміливіші прогнози аналітиків. Модельна лінійка оновлюється практично щорічно і з кожним разом автомобілі Сhery стають кращими. Причому – з усіх точок зору. І з погляду дизайну, і з погляду потужності та багатства оснащення і оздоблення, і, звичайно, з погляду якості. Інженери компанії Сhery не тільки самі працюють над удосконаленням своєї продукції, але й залучають до цієї справи визнаних європейських спеціалістів. Наприклад, дизайн новітніх моделей Сhery вже створений за участю Джуджаро та Пінінфаріна.

17.06.2011

17.06.2011. Власникам автомобілів, застрахованих за програмою добровільного страхування наземного транспорту, страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» виплатила 604 777 грн ..

16.06.2011

Восени цього року Opel виведе на ринок відразу три нових моделі: революційний електричний Ampera, Zafira Tourer нового покоління і Astra GTC - тридверний спортивний автомобіль.

14.06.2011

Конкурс «Фотополювання з Chevrolet NIVA», який проводить компанія «ДженералАвто Груп», перший офіційний дистриб'ютор Chevrolet Niva в Україну, продовжується.

Презентація Корпорації УкрАВТО