Новини


25.01.2011

Знайома ситуація: зима, завірюха, ожеледь, погана видимість, а їхати треба. З’являється логічне запитання, як доїхати за призначенням та не потрапити дорогою в ДТП. Рекомендації від спеціалістів «АвтоЗАЗ-сервіс» (структурної частини «УкрАВТО») допоможуть мінімізувати вплив непогоди на Вашу безпеку і протягом найкрасивішої і в той же час найнебезпечнішої пори року їздити дорогами України без пригод.

18.01.2011

Заводська команда азіатського автовиробника Chery, автомобілі якого в Україні офіційно представляє компанія «Сі Ей Автомотів» (Група компаній УкрАВТО), успішно дійшла до фінішу легендарного ралі «Дакар 2011».

17.01.2011

Відразу кілька оновлених моделей бренду Chery, який в Україні офіційно представляє компанія «Сі Ей Автомотів», що входить до складу Групи компаній УкрАВТО, з'явилися в дилерських центрах країни.

13.01.2011

За підсумками 2010 року, бренд Chery, який офіційно представляє в Україні компанія «Сі Ей Автомомотів» (група компаній УкрАВТО), посів 7-ме місце в рейтингу найбільш продаваних марок на нашому ринку.

13.01.2011

Незалежно від пори року з позашляховиками Toyota Ви з легкістю зможете подолати будь-яке бездоріжжя і насолоджуватися комфортом пересування по місту.

Презентація Корпорації УкрАВТО