Новини


24.05.2017

Офіційний дистриб'ютор автомобілів бренду Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп» (структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації), в останній вікенд травня проведе «Дні відкритих дверей» і дасть старт продажів оновленого Chevrolet AVEO седан і Chevrolet TRACKER.

23.05.2017

Новий компактний кросовер Chery Tiggo 2 лише місяць тому з`явився на українському ринку, і вже стрімко набуває популярності серед автолюбителів. Переконатися у тому, що ефектний та якісний кросовер може бути доступним, цими вихідними змогли автолюбителі дев’яти українських міст.

18.05.2017

17 травня компанія «Фалькон-Авто», офіційний дистриб'ютор бренду Kia в Україні, а також журнал L'Officiel презентували в рамках ярмарку «Книжковий арсенал 2017» унікальний проект «Мій Парк».

18.05.2017

20-21 травня у дев’яти українських містах відбудеться свято «День родини Chery». Це - нагода познайомитися та пройти тест-драйв новинок українського ринку – абсолютно нового яскравого кросовера CHERY Tiggo 2, та вже відомого CHERY Tiggo 5 FL, який отримав значний ряд оновлень.

Презентація Корпорації УкрАВТО