Новини


21.07.2016

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, пропонує коротке знайомство з новим представником модельного ряду Chevrolet, задає нові стандарти продуктивності - абсолютно новий Chevrolet Camaro!

20.07.2016

Восьмий традиційний Kia Драйв Тур крокує містами України. Наразі подія для всіх, хто любить автомобілі, вже відбулася у Дніпрі та Львові, залишивши по собі приємні спогади про сотні тест-драйвів новинок Kia та численні розваги для всієї родини. Попереду – Київ!

15.07.2016

Структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації - компанія ЗіпАВТ пропонує клієнтам продукцію нового бренду FRAP, який є експертом у виробництві елементів підвіски для різних моделей автомобілів.

15.07.2016

Наприкінці весни, в рамках Столичного Автошоу 2016, була презентована нова послуга на ринку вживаних авто – сервіс АвтоХІТ. А сьогодні компанія «Юніверсал Моторз Груп» повідомляє про відкриття ще одного сервісного центру з продажу та купівлі автомобілів з пробігом під ТМ «АвтоХІТ». Новий центр знаходиться у зручному для автомобілістів місці – біля найбільшого у Києві сервісного центру МВС - на вул. Туполєва, 19.

05.07.2016

Згідно з даними Асоціації автовиробників України «УкрАвтопром» кросовер Kia Sportage продемонстрував чудовий результат, ставши найбільш популярним автомобілем в Україні за результатами червня, в той час як бренд Kia увійшов до п’ятірки лідерів.

Презентація Корпорації УкрАВТО