Новини


25.05.2016

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, пропонує клієнтам скористатися чудовою можливістю - познайомитися з оновленими моделями Chevrolet Cruze і Chevrolet Captiva. Нове покоління добре відомих моделей не тільки отримало широкий список удосконалень, але і пропонується за дійсно привабливою ціною.

25.05.2016

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», яка входить до складу Корпорації УкрАВТО, повідомляє про появу в модельному ряду американського автовиробника модифікації Chevrolet Camaro ZL1 з новим десятіступенчатим «автоматом». Трансмісія пропонує ще більш швидкі перемикання передач в порівнянні з трансмісією з двома зчепленнями і задає нові стандарти продуктивності.

20.05.2016

28-29 травня відбудеться «Столичне Автошоу», одна з найяскравіших автомобільних подій 2016 року, в ході якої компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» традиційно представить бренд KIA. Програма включатиме презентацію седана Kia Optima, перше знайомство та тест-драйв електромобіля Kia Soul EV, турнір з міні-футболу та багато іншого!

20.05.2016

Компанія «Гранд Автомотів», офіційний імпортер автомобілів Maserati в Україні і художник Слава Займак запрошують на відкриття виставки під назвою «На швидкості по Всесвіту», яка відбудеться 28 і 29 травня в автосалоні Maserati в рамках Столичного Автошоу 2016.

19.05.2016

Всього через кілька днів в Києві відбудеться подія, яка не залишить байдужими нікого, хто скучив за цим справжнім автомобільним святом: після двох років паузи «Столичне Автошоу» повертається.

Презентація Корпорації УкрАВТО