Новини


31.03.2016

Один з бестселерів компанії Kia Motors на ринку США — бізнес-седан нового покоління Kia Optima – отримав найвищий рейтинг безпеки Top Safety Pick Plus (TSP+)

31.03.2016

З 01 квітня і до середини травня в мережі сервісних станцій обслуговування Корпорації УкрАВТО діють спеціальні цінові умови на ряд послуг, які дозволять підготувати автомобіль до літа і при цьому значно заощадити.

28.03.2016

За інформацією від офіційного дистриб'ютора бренду Chevrolet в Україні, компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, нещодавно відсвяткував дебют новий представник модельного ряду Chevrolet. Chevrolet Camaro ZL1 в кузові кабріолет запропонує власнику безпрецедентний рівень удосконалень, можливостей на треку і продуктивності в заїздах по прямій.

23.03.2016

На Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку відбулась світова прем'єра нового покоління Kia Cadenza. Приголомшливо красива Cadenza отримала вишуканий салон, сучасні технології під'єднання мобільних пристроїв, передові системи допомоги водію, більш міцний кузов, а також оновлену силову установку.

23.03.2016

Стати власником одного з найстильніших компактів Європи, чудово оснащеного та інноваційного Kia cee’d 2016 модельного року можна за привабливою ціною.

Презентація Корпорації УкрАВТО