Новини


12.10.2018

Від 15 жовтня і до закінчення поточного року в мережі сервісних станцій Української Автомобільної Корпорації на ряд послуг діятиме спеціальна цінова пропозиція, яка дозволяє підготувати автомобіль до зимового сезону за ціною всього від 240 гривень!

05.10.2018

Компания «Си Эй Автомотив» (структурное подразделение Украинской Автомобильной Корпорации, официальный дистрибьютор автомобилей Chery в Украине) объявляет специальные цены на популярный кроссовер Chery Tiggo 5 Facelift. Сейчас любую комплектацию Tiggo 5 можно приобрести с выгодой от 20 000 грн* (эквивалент 800 дол. США по курсу межбанка НБУ на дату покупки) от регулярной цены. Уже в октябре Tiggo 5, сформировал одно из самых привлекательных предложений в классе – ведь его стартовая цена эквивалентна всего лишь 15 500 дол. США, а предложение действует на автомобили 2018 года выпуска!

04.10.2018

Вчора Варшавський суд (Польща) визнав необгрунтованою позовну заяву Державного Казначейства до ЗАЗ щодо FSO. Таким чином доводи Державного Казначейства Польщі були відхилені судом повністю, а претензії визнані безпідставними і необґрунтованими.

04.10.2018

Презентація відбулася в Коростишівському каньйоні, в характерному для JEEP стилі

18.09.2018

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» дає старт активностям, присвяченим співпраці Kia та UEFA в рамках футбольного турніру «Ліга Європи UEFA». Учасники отримають можливість виграти квитки на один з домашніх матчів команд «Динамо» (Київ) і «Ворскла» (Полтава). Що стосується власників автомобілів Kia, то для них передбачена унікальна можливість виграти для своєї дитини право відкрити матч «Ліги Європи UEFA», вийшовши на поле з командами-учасницями у якості носія м’яча.

Презентація Корпорації УкрАВТО