Новини
09.01.2011

КІА Sportage – хода переможця!

  • КІА Sportage – автомобіль року в Словаччині;
  • КІА Sportage - «Компактний SUV року» на Близькому Сході.

КІА Sportage здобув найвищі оцінки впливового журі з автомобільних журналістів Словаччини серед 7 автомобілів, запущених протягом 2010 року.

Вироблений в Словаччині, кросовер KІА Sportage отримав найбільші симпатії членів журі. Sportage виграв з результатом у 107 балів, значно випередивши Alfa Romeo Giulietta. Починаючи з презентації Sportage на словацькому ринку у вересні 2010, SUV від КІА став надзвичайно популярною моделлю, і зараз є найбільш бажаним автомобілем у Словаччині. До того ж, починаючи з жовтня 2010, Sportage є лідером продажів у своєму класі у цій країні.

Кросовер відзначився і на Близькому Сході, тут КІА Sportage виборов звання «Компактний SUV року» на церемонії на CAR Middle East Awards 2010 Близькому Сході.

Зухвалий кросовер також посів друге місце в категорії «SUV року», в той час як КІА Optima також була нагороджена сріблом в категорії «Сімейний автомобіль року».

KІА Sportagе продовжує ходу переможця по всьому світу. Так, нещодавно він був нагороджений престижною премією за дизайн iF product design, отримав 5 зірок в безпекових тестах EuroNCAP, премію Top Safety Pick від Інституту Страхування Дорожньої Безпеки в США, і, так само як і в Словаччині, був визнаний «автомобілем року» в Шотландії та Бразилії і став «SUV року» в Чилі .

 

                                                                              ***                                        

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 11 моделей – Carens, Cerato, Cerato Koup, Cee’d (три типи кузовів), Mohave, Picanto, Rio (два типи кузовів), Sorento, Soul, Venga та Абсолютно Новий Sportage.

Винятково висока якість продукції – ключова складова філософії бренду KIA. Гарантійний термін обслуговування всіх автомобілів KIA, які продаються в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО», складає 7 років, при цьому величина гарантійного пробігу складає від 100 тис. до 150 тис. км. Такий крок з боку дистриб’ютора є  підтвердженням лояльності до клієнтів та впевненості у високій якості продукту.

УкрАВТО у Вашому місті