Новини
10.01.2012

СК «ГАРАНТ-АВТО» застрахувала об’єкти комунальної власності Кривого Рогу

СК «ГАРАНТ-АВТО» застрахувала об’єкти комунальної власності Кривого Рогу

 

10.01.2012. Криворізька філія страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» стала переможцем тендеру, який проводився управлінням комунальної власності міста. 

 

У грудні управлінням комунальної власності виконкому міської ради Кривого Рогу були оголошені результати тендеру на надання послуг страхування в 2012 році об'єктів перебувають у комунальній власності міста. Переможцем конкурсу була оголошена страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», яка представлена в регіоні Криворізькою філією.

Перемога стала можливою завдяки багатьом факторам, таким як відповідність жорстким вимогам, що висуваються до учасників конкурсу, досвід роботи з цього виду страхування, показники, що підтверджують фінансову стійкість, і багато інших. Але, напевно, найважливішим показником, який був у списку необхідної інформації, що подається учасниками, стали обсяги страхових платежів та відшкодувань, здійснених філією в Кривому Розі за останні два роки. Це важливий показник, оскільки він свідчить про надійність і спроможності компанії при настанні страхового випадку виконати взяті на себе зобов'язання.

У 2011 році «ГАРАНТ-АВТО» взяло на себе зобов'язання з надання страхового захисту по 190 об'єктах. У 2012 році страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що стала переможцем конкурсу, розширює рамки відповідальності. У поточному році заплановано прийняти на страхування більше 300 об'єктів, які є власністю міста і потребують страхового захисту.

Про інші програми та страхові продукти, які пропонує страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», можна дізнатися, відвідавши корпоративний сайт http://www.garant-auto.com.ua/ або сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua або звернувшись до цілодобового інформаційно-консультаційного центр асистуючої компанії 0800500456 0.

 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.д.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті