Новини
09.01.2011

Авто в кредит – коли ж, як не зараз?!?

Фахівці «АвтоЗАЗ-сервіс» прогнозують: ринок нових легкових авто у 2010 році, скоріш за все, повторить результат 2009-го року - близько 162 000. А от відносно продажів представників лінійки ЗАЗ маємо позитивну динаміку +40%!

Такий ріст спричинений перш за все активізацією банківської кредитної активності. Так, за період дії Передноворічної акції на Lanos  та Sens у грудні серед нових власників ЗАЗ майже 20% - це ті, хто придбав авто в кредит.

До речі, акція «Новорічна пропозиція від ЗАЗ», за якою можна, маючи готівкою лише 5 000 - 10 000 грн., стати хазяїном новенького Lanos або Sens, продовжується. Ті, хто не встиг скористатися цією неймовірно вигідною кредитною програмою до новорічного святкування, ще можуть  встигнути зробити це до 20 січня. Проте треба поспішати, адже кількість автівок – обмежена. Умови акції незмінні. В подарунок до придбаного «народного» авто йде накопичувальна дисконтна карта «CarMan@CarWoman» уже з максимальною знижкою 7% на подальше сервісне обслуговування та запасні частини в офіційній дилерській мережі «УкрАВТО». Також  карта «CarMan@CarWoman» - це ще і  постійна знижка 10% у популярних київських ресторанах «Kidev» і «Первак», 3% знижка в туристичній компанії Гермес Тревел Групп та знижка на паливо найвищої європейської якості в автозаправочних комплексах Корпорації «УкрАВТО».

Але це додаткові переваги новорічної пропозиції. Основна ж суть у тому, що зараз завдяки спеціальним умовам від АТ «Астра Банк» реально придбати автомобіль без попередніх виснажливих обмежень та заощаджень, адже виплачувати його вартість можна до семи років:

Термін кредиту, місяців

Аванс від (%)

Річна відсоткова ставка в гривнях

12

10%

9,5%

24

13,8%

36

15,0%

48

15,5%

60

15,8%

84

16,2%

При цьому одноразова комісія складає всього 2%, а щомісячні комісії відсутні! Коли ж, як не зараз, купувати автомобіль?!?

ЗАЗ Lanos, а також модель Sens за ціною 68 000 грн. та 58 400 грн. відповідно ще є в дилерських центрах ЗАЗ, по всій території України. Детальний перелік автосалонів можна знайти: http://www.lanos-ua.com/dealers.html

Подробиці акції Вам повідомлять продавці-консультанти салону ЗАЗ або працівники «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по всій території України безкоштовні).

УкрАВТО у Вашому місті