Новини
01.02.2012

Спеціальні умови «Експрес Страхування» для автоледі!

Компанія «Експрес Страхування» підтримала щорічний Фестиваль Жіночих Автомобілів, який вже 7 років об'єднує найуспішніших і красивіших жінок-водіїв, таких різних і неповторних, але дуже схожих в одному, — в своїй пристрасті до автомобілів.

В рамках проведення Фестивалю компанія вирішила приємно здивувати  прекрасних автоледі і оголосити про спеціальні умови автострахування.

Лише з 1 лютого по 31 березня у всіх клієнтів, що купили поліс КАСКО  «Експрес Страхування» є унікальна можливість скористатися не лише всіма перевагами сучасного автострахування, але і зробити життя за кермом ще комфортніше.

Це можливо завдяки спеціальній акції «КАСКО AUTOLADY», яка пропонує кожному страхувальникові цінні і необхідні автоаксесуари. Тепер будь-яка Ваша подорож - маленька або велика  – буде незабутньо приємною!

Ознайомитися з описом і детальнішими умовами акції можна на сайті компанії www.express-insurance.com.ua  або за номером телефону 0 800 502 300.

 0

ТДВ «Експрес Страхування» – динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України – Корпорації «УкрАВТО». Компанія має ліцензії на 16 видів страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні і якісне обслуговування клієнта впродовж всього терміну страхування.

 

Ліцензія № 429899 від 04.11.2008

 

Телефон гарячої лінії: 0-800-502-300

УкрАВТО у Вашому місті