Новини
02.02.2012

Лояльність клієнта – краща нагорода для страхової компанії.

02.02.2012. Клієнт страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» отримавши відшкодування, купив новий автомобіль і повторно уклав договір страхування.

Для страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО», яка входить в десятку найбільших страхових компаній українського ринку, клієнти та їх задоволеність від роботи страхового партнера завжди були головною цінністю. При цьому, головними принципами, яких дотримується «ГАРАНТ-АВТО», є виконання взятих на себе зобов'язань, оперативність відшкодувань, високий рівень сервісу, що, звичайно ж, впливає на ставлення клієнтів до страховика.

Хороший приклад, який можна вважати проявом лояльності вдячного клієнта, до своєї страхової компанії, укладання договору страхування в Одеській філії. Передісторія така: наприкінці минулого року, у клієнта, було викрадено автомобіль Toyota Prado, який був застрахований за програмою КАСКО. Завдяки ефективній роботі співробітників Одеської філії, клієнту, в обумовлені договором страхування строки, було виплачено відшкодування в розмірі 237 600 грн. Отримавши відшкодування за викрадений автомобіль, клієнт зміг придбати такий же автомобіль, який також застрахував в Одеському філіалі компанії «ГАРАНТ-АВТО».

«Такі клієнти, насправді, є індикатором якості роботи страхової компанії. Навряд чи, людина, яка отримала негативний досвід роботи зі страховиком, знову прийде і довірить йому свій захист. Тому, ми й надалі будемо прагнути до того, щоб наші клієнти, в першу чергу, довіряли нам і залишалися задоволені якістю нашої роботи», прокоментував директор Одеської філії« ГАРАНТ-АВТО », Тетяна Гоцуленко.

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО» та продукти, які пропонуються, можна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua . 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія була заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні пропонує програми страхування для юридичних та фізичних осіб. Страхові платежі компанії в 2010 році склали 273 623 тис. грн., а чистий прибуток від діяльності Компанії пішов до резерву, для забезпечення виконання зобов'язань перед клієнтами. Загальна сума відшкодувань, виплачених ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2010 року, склала 162 227 тис. грн.. Щодня Компанія виплачує приблизно 650 тис. грн. страхових відшкодувань, тобто приблизно 3 - 3,5 млн. грн. щотижня. ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» зберегла свої провідні позиції у автомобільному страхуванні КАСКО, займаючи одну з лідируючих позицій за кількістю отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогоднішній день автомобільне страхування займає найбільшу частку страхового портфеля Компанії, проте, активно розвиваються й інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.д.

 
УкрАВТО у Вашому місті