Новини
12.01.2011

“Opel інвестує 11 мільярдів євро в інновації”

На початку січня 2011 Дармштадський суд офіційно задовольнив позов компанії Opel про зміну форми власності з GmbH (ТОВ - Товариство з обмеженою відповідальністю) на AG (Акціонерне товариство).

У зв'язку зі змінами на краще, Adam Opel AG має намір інвестувати €11 мільярдів протягом наступних 5 років у розробку і розвиток нових продуктів, енергозберігаючих та економічних двигунів і трансмісій.
За словами віце-президента Opel Алана Віссера, Opel планує також розвивати напрям електродвигунів.

Крім того, протягом майбутніх 5 років Opel збирається оновити моделі Insignia, Astra і Meriva, а в 2011 році почати виробництво нової Zafira, Astra GTC і Ampera.

Opel і в майбутньому буде дотримуватися ключових цінностей бренду. Інженери Opel подбають про те, щоб, у разі запозичення технологій інших брендів GM, ДНК кожного автомобіля Opel неодмінно відповідала його цінностям.

Враховуючи те, що Opel - частина глобальної сім'ї GM, передбачається можливість обміну платформами і технологіями, а також можливість фінансування великомасштабних проектів, таких, як, наприклад, Opel Ampera.

Зміна форми власності Opel – це ще один крок до побудови майбутнього Opel, а також збільшення ефективності роботи.

Нагадуємо, що на сьогоднішній день в Україні представлено 7 моделей Opel:

Opel Corsa - компактний, стильний міський автомобіль високої німецької якості.
Opel Astra Classic - справжня класика, елегантність, надійність Opel.
Opel Astra New Generation - автомобіль абсолютно нового покоління з інноваційними технологіями і прекрасними характеристиками.
Opel Insignia - це флагман Opel, абсолютно не схожий на інші автомобілі бізнес-класу.
Opel Meriva - компактний сімейний міні-вен нового покоління.
Opel Zafira - комфортабельний 7-місний компактвен з системою Flex 7.
Opel Combo - надійний помічник для бізнесу.
Дізнатися вартість цих автомобілів, рівень комплектацій, характеристики та іншу інформацію можна на сайті http://www.opelukraine.com/.

УкрАВТО у Вашому місті