Новини
21.02.2012

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» закінчила рік з прибутком.

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» підвела підсумки страхової діяльності за минулий рік, за результатами якого, чистий прибуток склав 8 738,0 тис.грн. 

Один з найбільших страховиків українського ринку ризикового страхування оприлюднив дані результатів діяльності компанії за минулий рік, за підсумками якого, «ГАРАНТ-АВТО» продемонструвала зростання за основними показниками.

Дані фінансової звітності компанії свідчать про те, що основні завдання, які ставилися на 2011 рік, були виконані. Незважаючи на те, що страховий ринок України тільки почав відновлюватися, результати діяльності компанії можна розцінювати як вихід компанії на новий рівень. Якщо звернутися до фінансових показників, то за підсумками 2011 року компанія показала прибуток, який після сплати податків склав 8 738,0 тис. грн. Крім цього, компанія збільшила збори страхових премій, обсяг яких склав 283 740,0 тис. грн., Що в порівнянні з 2010 роком, у відносних одиницях, відповідає приросту на рівні 3,6%. Якщо говорити про відшкодування, то клієнтам, по заявлених страхових подіях, було відшкодовано 150 357 тис. грн.

Основними видами страхування по яких надійшла більша частина страхових платежів залишаються КАСКО і ОСЦПВ. Крім цього, в структурі страхових платежів збільшилася частка особистого страхування з 9 до 12%, в порівнянні з 2010 роком. На КАСКО, ОСЦПВ і особисте страхування припало 82% від загальної суми платежів. В абсолютних одиницях по КАСКО було зібрано 121 857,9 тис. грн., по ОСЦПВ - 73 921,6 тис. грн., а за добровільним особистим страхуванням - 37 606,4 тис. грн .. У структурі відшкодувань за видами страхування, розподіл виплачених клієнтам коштів за видами страхування, ідентичний структурі надходження страхових премій. Також, про позитивні зрушення в діяльності компанії свідчить рівень виплат, який за підсумками 2011 року склав практично еталонні 51,3%.

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО» і продуктах, які пропонуються, можна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua . 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 500 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті