Новини
28.02.2012

«ГАРАНТ-АВТО» пропонує нову програму страхування

Український страховик, що має одну з найбільш широких мереж філій в рамках стратегії повного оновлення, як компанії, так і підходів у роботі з клієнтами пропонує скористатися новими програмами страхування автомобілів. Оновлення та удосконалення торкнулися продуктового ряду КАСКО.

Після оновлення програми «КАСКО-Класика», був створений продукт «КАСКО-Престиж». Назва продукту говорить сама за себе і дозволяє клієнтові, що застрахував свій автомобіль, бути захищеним від максимально можливого набору ризиків. До традиційних можливостей страхового поліса, якими володіє класичне КАСКО, відповідно до умов договору страхування, «КАСКО-Престиж» пропонує неагрегатну страхову суму, що дозволяє, наприклад, при викраденні транспортного засобу, отримати всю страхову суму без вирахувань вже виплачених відшкодувань, якщо були ДТП. Також, програма «КАСКО-Престиж» захищає власника транспортного засобу за ризиком «Угон» не тільки в Україні, а й у країнах Європи. Додатково до всіх переваг страхового захисту за цим видом КАСКО, клієнт отримує можливість застрахувати добровільну цивільну відповідальність, а також водія і пасажирів від нещасних випадків за особливими пільговими тарифами.

Програма страхування «КАСКО-Престиж», в першу чергу, була реалізована з єдиною метою - зробити захист клієнта і його рухомого майна більш повним і оптимальним. Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО» і страховий продукт «КАСКО-Престиж» можна на корпоративному сайті  www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua. 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 500 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті