Новини
02.03.2012

Купуй поліс КАСКО – отримуй автоаксесуари!

З початку лютого в мережі УкрАВТО успішно проходить акція від «Експрес Страхування». Поспішай стати учасником! 

Весна упевнено наближається, і бажання оновити своє життя вже манить до нових пропозицій. Це якраз той час, коли хочеться скористатися усією різноманітністю можливостей.  Тому, не впустіть чудовий шанс і станьте учасником акції від «Експрес Страхування».

До 31 березня  включно у Вас є унікальна можливість не лише застрахувати свій автомобіль, але й порадіти приємним сюрпризам. Оформляючи поліс КАСКО для автомобіля, який не є предметом застави в якій-небудь фінансовій установі, Ви гарантовано отримуєте не лише надійний захист від ризиків, але й цінний автоаксесуар. Тепер будь-яка подорож - маленька або велика  – буде незабутньо приємною!

Поліс «Легкий» порадує ексклюзивною м'якою підставкою для мобільного телефону, яка  міцно його утримує і захищає від подряпин і ударів. 

Поліс «Оптимальний» приємно здивує сумкою-органайзером. Тепер Ви зможете досягти ідеального порядку  Ваших речей в автомобілі, акуратно помістивши їх в зручну і містку сумку.

А з полісом «Преміум» і Класичний Ви отримаєте стильну сумку-холодильник для автомобіля. З нею Ви легко приготуєтеся до сезону весняних пікніків з друзями і сім’єю.

Ознайомитися з описом і детальнішими умовами акції можна на сайті компанії www.express-insurance.com.ua або за номером телефону 0 800 502 300.

 

ТДВ «Експрес Страхування» – динамічна страхова компанія, заснована за участю лідера ринку автотранспорту України – Корпорації «УКРАВТО». Компанія має ліцензії на 16 видів страхування. Для задоволення потреб різних клієнтів «Експрес  Страхування» використовує широкий ряд програм страхування, цілодобову підтримку користувачів по всій Україні і якісне обслуговування клієнта впродовж всього терміну страхування.

Телефон гарячої лінії: 0-800-502-300

 

УкрАВТО у Вашому місті