Новини
13.03.2012

«ГАРАНТ-АВТО» дарує подарунки на свій ювілей

13.03.2012. Українська страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» в березні відзначає 20 років від дня заснування і дарує подарунки всім бажаючим.

У березні 2012 року виповнюється рівно 20 років страховій компанії, яка, стояла біля витоків формування українського ринку ризикового страхування. За ці роки компанія змогла досягти багато чого і стати великим, фінансово стабільним і що, напевно, найважливіше, надійним страховим партнером для своїх клієнтів.

Саме тому, в подяку всім, хто довіряв і довіряє страховій компанії «ГАРАНТ-АВТО», для існуючих та потенційних клієнтів, було розроблено спеціальну пропозицію, яка діятиме протягом березня і квітня - безпрецедентна дисконтна програма в усіх офісах «ГАРАНТ-АВТО» по всій території України. Усім, хто захоче застрахувати рухоме або нерухоме майно, захистити рідних або близьких, компанія пропонує скористатися умовами, які дозволять заощадити 20% від стандартної вартості страхового поліса при виборі одного з добровільних видів страхування.

«Дарувати подарунки завжди приємно, тим більше, якщо для цього є такий привід, як День Народження. Для нашої компанії лояльні клієнти завжди були найважливішою складовою успішної діяльності. Багато в чому, саме завдяки нашим клієнтам, ми можемо пишатися тими позиціями, які зараз займаємо на ринку України», зазначила Голова Правління «ГАРАНТ-АВТО», Наталя Шарвадзе.

Детальніше про спеціальні умови на придбання страхових полісів за програмами добровільних видів страхування можна дізнатися, перейшовши за посиланням http://ua.garant-auto.com.ua/view.events/mode.view/id.1/ або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua.  

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 500 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

УкрАВТО у Вашому місті