Новини
14.03.2012

«ГАРАНТ-АВТО» виступив партнером міжнародного чемпіонату зі слоупстайлу.

14.03.2012. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», традиційно підтримує проведення різноманітних заходів, пов'язаних зі спортом та активним способом життя, підтримала проведення чемпіонату "X-LifeSlopestyleSessions".

На днях, вперше в Україні, у першому сноу-парку європейського рівня одного з найбільших українських гірськолижних курортів, був проведений чемпіонат із зимових видів спорту. Страховим партнером міжнародного форуму, що зібрав найсильніших райдерів з СНД, виступила страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», яка традиційно бере участь у змаганнях, пов'язаних з екстремальними видами спорту, де проходять випробування на міцність техніка і люди.

1

Згідно з регламентом, чемпіонат складався з кваліфікації та фіналу, за підсумками якого були визначені кращі. Учасникам було запропоновано на вибір 2 трампліна і 2 джібові конструкції на вибір. Протягом дня всі бажаючі, які заявились в якості учасників, демонстрували все, на що вони здатні, щоб визначити кращого. Звичайно ж, потрібно віддати належне організаторам, які змогли забезпечити високий рівень проведення змагань, що проходили в сноу-парку на одній з трас гірськолижного курорту.

2

«Це не перший проект подібного роду, в якому наша компанія виступає в якості страхового партнера. Підтримуючи змагання такого рівня, ми прагнемо продемонструвати, що компанія «ГАРАНТ-АВТО» готова забезпечувати страховий захист незалежно від ступеня ризику, якому піддаються учасники. Це хороший привід, щоб заявити, що для нас слова «захист клієнта» не порожній звук», зазначила Голова Правління «ГАРАНТ-АВТО» Наталія Шарвадзе.

3

5

Детальніше про програми страхування, які дозволяють захищати Вас і Ваших близьких, рухоме і нерухоме майно, можна дізнатися, відвідавши корпоративний сайт компанії www.garant-auto.com.ua або перейшовши за посиланням, що веде на сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua . 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 500 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті