Новини
21.03.2012

Новий ЗАЗ VIDA вже в салонах Україні!

Ексклюзивний дистриб'ютор автомобілів ЗАЗ компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» поспішає порадувати своїх клієнтів і повідомити про старт продажів довгоочікуваної новинки вітчизняного виробництва - автомобіля ЗАЗ VIDA. Вже сьогодні автомобіль доступний в автосалонах дилерської мережі ЗАЗ.

Ще до старту продажів та відвантаження автомобілів в дилерську мережу експертною комісією дистриб'юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» на Запорізькому автомобілебудівному заводі було проведено моніторинг і контроль якості всього циклу виробництва нових автомобілів ЗАЗ VIDA: від штампування до остаточного приймання зібраних автомобілів - ділянки, де машини готують до передачі дилерам. Крім того, була проведена перевірка технічної документації на відповідність вимогам міжнародних стандартів якості.

Тільки після того, як група експертів особисто переконалася в забезпеченні відповідної якості автомобілів, що випускаються, почалися поставки автомобілів ЗАЗ VIDA у всеукраїнську дилерську мережу ЗАЗ.

З автомобілем і виробник, і дистриб'юторська компанія пов'язують великі надії: нова модель, будучи соплатформенником добре відомого Chevrolet Aveo, повинна продовжити ринковий успіх попередника і стати новим флагманом ЗАЗ. Організація виробничого процесу на Запорізькому автомобілебудівному заводі, високий рівень локалізації, вигідна логістика - чинники, що дозволили запропонувати українським споживачам якісний автомобіль з чималим переліком систем комфорту і безпеки за дуже привабливою ціною, забезпечить український ринок ще одним автомобілем європейської якості за доступною ціною.

Головною перевагою ЗАЗ VIDA є стильний і виразний зовнішній вигляд, комфортний, високоякісний салон - далеко не все, що пропонує новинка.

В VIDA можна відчути справжній затишок і комфорт у дрібницях. Зручний і просторий салон, місткий багажник, сучасна панель приладів, високоякісні матеріали інтер'єру дозволять як водієві, так і пасажиру отримувати задоволення від часу, проведеного в дорозі.

Велика увага приділяється безпеці автомобіля - вже базова комплектація оснащена подушкою безпеки водія. Так само варто відзначити особливу конструкцію кузова автомобіля, який спроектований за останнім словом техніки з використанням елементів з високоміцних сталей і відповідає високим європейським вимогам безпеки.

Перелічимо деякі переваги, які пропонує нова флагманська модель ЗАЗ VIDA

 • Багата комплектація, за доступною ціною
 • 2 типи кузова - седан і хетчбек
 • Автомобілі з сучасною АКПП
 • Двигуни General Motors на вибір (1,4 і 1,5 л)
 • Легкість в керуванні
 • Високі показники пасивної безпеки
 • Енергоємність підвіски
 • Стильний інтер'єр
 • Комфорт і сучасний дизайн
 • Гарантія 100 000 км або 3 роки
 • Невибагливість в експлуатації
 • Оптимізована конструкція кузова
 • Доступна ціна

Новий ЗАЗ VIDA поєднав бездоганну якість виробництва, багаторівневий контроль кожного етапу виробництва та післяпродажного обслуговування - все це дозволяє надати власникам нових автомобілів гарантію терміном на 3 роки або 100 тис. км.

У висновку відзначимо, що новинка від ЗАЗ збереже статус доступного невибагливого автомобіля - буде добре сприйнята споживачами і стане доступною для багатьох тисяч українських родин.

Запрошуємо автошанувальників в салони ЗАЗ, щоб переконатися в якості новинки ЗАЗ VIDA і обрати автомобіль для душі і по потребам!

УкрАВТО у Вашому місті