Новини
21.03.2012

Сервіс УкрАВТО підготував нові вітаміни для Вашого авто. Відтепер ще й із ароматом шини!


Корпорація УкрАВТО розпочинає всеукраїнську боротьбу з автомобільним авітамінозом. 19 березня в сервісній мережі УкрАВТО стартує сервісна акція «Вітаміни для машини». В минулому році акція набула широкої популярності серед клієнтів завдяки вигідним сервісним пропозиціям. Цієї весни комплекс сервісних «вітамінів» став ще більш привабливим, адже до нього приєдналась послуга шиномонтажу. Саме з цього приводу акція й отримала таку жартівливу назву: Вітаміни для машини. New! Із ароматом шини!      

 0

Піклуючись про безпеку своїх клієнтів, Корпорація УкрАВТО традиційно організовує всеукраїнську перевірку стану здоров’я автомобілів. В цьому році Корпорація  підготувала для автовласників нову вітамінну програму, з оптимальним комплексом сервісних послуг та дуже привабливими ціновими пропозиціями. Так, у період  з 19 березня по 30 квітня, завітавши на одну з сервісних станцій УкрАВТО клієнт зможе вигідно продіагностувати своє авто та суттєво заощадити на його «оздоровленні», а при необхідності й на його «лікуванні».

 

Всього за 99 грн. кожен клієнт зможе обрати один з 3-х наступних комплексів сервісних послуг:

 

1)    Діагностика ходової частини та двигуна за 99 грн.

 

2)      Контроль та  регулювання кутів встановлення коліс – 99 грн.

 

3)      Шиномонтаж – від 99 грн.

 

У разі виявлення недоліків  у функціональній системі автомобіля  кожен клієнт отримає  – 10 %  на ремонт та усунення всіх несправностей. Окрім цього, кожний учасник акції отримає 3% картку «СarMan @CarWoman».

 

Акція розповсюджується на автомобільні бренди, які представлені в мережі УкрАВТО:  КІА, Opel, Chevrolet, Chery, ЗАЗ та LADA.

 

Шановні панове автомобілісти! Радимо Вам не втрачати часу та скористатись акційними пропозиціями від УкрАВТО, адже саме зараз, після зимової холоднечі, Ваше авто потребує особливої уваги та піклування. Пам’ятайте, що вчасно проведена діагностика автомобіля дозволить Вам уникнути зайвого клопоту та додаткових ремонтних затрат.

 

 

Подробиці акції можна дізнатись за телефоном гарячої лінії 0 800 507 717 та на сайті www.ukravto.ua

 

 

Справка:

 

Корпорація УкрАВТО володіє найбільш розгалуженою в Україні сервісною мережею — понад 200 станцій технічного обслуговування, які  розташовані  у всіх регіонах країни. Серед них — фірмові станції, що спеціалізуються на обслуговуванні автомобілів окремих брендів, та універсальні сервіси. Сервісні центри УкрАвто оснащені новітнім технологічним обладнанням, спеціалісти сервісу – справжні професіонали з багатолітнім досвідом роботи. Більше мільйона клієнтів УкрАВТО задоволені рівнем нашого сервісного обслуговування.

 

УкрАВТО у Вашому місті