Новини
21.03.2012

Інтернет-магазин автомобільних запасних частин E-ZIPAVTO.com

Не так давно серед багатьох інтернет магазинів реалізований на українському ринку інтернет магазин автомобільних запчастин E-ZIPAVTO.com (www.e-zipavto.com) компанії ЗІП-АВТО, що входить до структури корпорації «УкрАВТО». Інтернет магазин E-ZIPAVTO.com - це магазин ОНЛАЙН, створений для користувачів інтернету. Інтернет магазин E-ZIPAVTO.com працює безпосередньо з провідними виробниками запчастин та автообладнання. Інтернет магазин E-ZIPAVTO.com працює по всій Україні і не обмежується межами Києва. Виробниками запчастин та автообладнання являються іноземні компанії, такі як Continental, Ruville, Mobil 1, Total, BASF, Sonax і інші компанії, що відомі своїми інноваційними та передовими технологіями. Інтернет магазин E-ZIPAVTO.com  пропонує більше 100 000 одиниць продукції в понад 150 категоріях, таких як шини, диски, мастила, фарби, очищувачі, килимки, підлокітники, фаркопи, навігаційні системи, фільтри, шиномонтажні та інші стенди, гальмівні диски, аптечки, засоби по догляду за руками та багато іншого. Клієнт має вибір, щоб порівняти ціни різних виробників, зазначених у нашому інтернет магазині E-ZIPAVTO.com.

0

Інтернет-магазин E-ZIPAVTO.com відрізняється від фізичних магазинів роздрібної торгівлі. Хоча в нашій країні фізичні магазини мають життєво важливе значення в житті людей, все більше число споживачів віддають перевагу інтернет-магазинам. В E-ZIPAVTO.com навігація сайту зроблена дуже зручно і клієнт без всякої допомоги може знайти потрібну деталь і оформити замовлення в будь-який час доби. А це економія часу і грошей необхідних для проїзду до фізичного магазину. Також на сайті працює форма зворотного зв'язку, за допомогою якої клієнт може зв'язатися з нашими фахівцями і дізнатися цікаву для них інформацію. Дізнайтеся більше на E-ZIPAVTO.com.

Чекаємо на Вас та Ваших замовлень!

www.e-zipavto.com

www.zipavto.com

 

Довідка:

Компанія ЗІП-АВТО, філія Корпорації УкрАВТО, працює на ринку запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів, масел, автохімії і фарб для автомобілів з ​​квітня 1998 року.

АФ «ЗІП-АВТО» - один з лідерів ринку запасних частин України - пропонує якісну продукцію кращих світових брендів, сертифіковану в Європі і Україна. Вона реалізується за допомогою розвиненої дистриб'юторської мережі з урахуванням продуманої системи знижок та оперативної доставки в будь-який регіон України.

На сьогоднішній день компанія «ЗІП-АВТО» пропонує клієнтам більше 80 000 найменувань товарів, котрі охоплюють 80 брендів у сферах запасних частин, мастил, додаткового обладнання, автохімії і фарб для автомобілів. Місія компанії «ЗІП-АВТО» - турбота про бізнес клієнта!

 

УкрАВТО у Вашому місті