Новини
23.03.2012

«Гарячі позиції» - послуга інтернет магазину «E-ZIPAVTO.com».

«Гарячі позиції» - це послуга, що допомагає відвідувачам інтернет магазину ознайомитися зі списком товару, що згідно статистики інтернет магазину «E-ZIPAVTO.com», являється найбільш бажаним попереднього дня.  Відвідувачі інтернет магазину можуть обмінюватися думками чи залишати свої відгуки щодо товару, його вартості чи інших можливостей на офіційній сторінці   в соціальній мережі Facebook. Найпростіший спосіб – це залишити коментар під товаром, що вас зацікавив. Усі «гарячі позиції» інтернет магазину в цей же день викладаються на інтерактивну стінку   в соціальній мережі  Facebook. Також можна створити  список гарячих позицій, новин, акцій від інтернет магазину E-ZIPAVTO.com на Вашій персональній сторінці в соцмережі Facebook, для цього необхідно відмітити кнопку «Мне нравиться» на www.facebook.com /pages/Автосервисный-филиал-ЗИП-АВТО. Після чого можна поділитися товаром, що Вас зацікавив, і відправити посилання на нього своїм друзям, родичам та знайомим.  Вони також можуть по отриманому посиланню обговорити чи придбати товар. 

0

Божко Олександр, інженер - програміст  інтернет-магазину E-ZIPAVTO.com коментуючи послугу «Гарячі позиції», відмітив: «Гарячі позиції» -  це наш перший крок на шляху до пізнання наших клієнтів через комунікацію в умовах глобалізації,  ми хочемо знати чого хочуть наші клієнти і що вони готові на сьогоднішній день придбати.  Зараз ми працюємо над створенням цілої низки послуг, що дозволить нашим відвідувачам простіше підтримувати з нами та з іншими відвідувачами зв'язок».

 

www.e-zipavto.com

 

Довідка:

Компанія ЗІП-АВТО, філія Корпорації УкрАВТО, працює на ринку запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів, масел, автохімії і фарб для автомобілів з ​​квітня 1998 року.

АФ «ЗІП-АВТО» - один з лідерів ринку запасних частин України - пропонує якісну продукцію кращих світових брендів, сертифіковану в Європі і Україна. Вона реалізується за допомогою розвиненої дистриб'юторської мережі з урахуванням продуманої системи знижок та оперативної доставки в будь-який регіон України.

На сьогоднішній день компанія «ЗІП-АВТО» пропонує клієнтам більше 80 000 найменувань товарів, котрі охоплюють 80 брендів у сферах запасних частин, мастил, додаткового обладнання, автохімії і фарб для автомобілів. Місія компанії «ЗІП-АВТО» - турбота про бізнес клієнта!

 

 

 

УкрАВТО у Вашому місті