Новини
26.03.2012

«ГАРАНТ-АВТО» відмовила у виплаті шахраю.

26.03.2012. В результаті проведеної роботи, співробітники служби безпеки страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» запобігли страховому шахрайству одного з клієнтів. 

Сфера страхування була і залишається одним з напрямків бізнесу, де, на жаль, зустрічаються випадки шахрайства. З метою отримати грошових коштів страхової компанії, шахраї винаходять нові схеми обману. У свою чергу, служба безпеки також постійно вдосконалюється. Результатом стає збереження коштів компанії, які в подальшому спрямовуються на відшкодування збитків сумлінним клієнтам, за реальними страховими подіями.

Так, днями, службою безпеки страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» був викритий і попереджений факт страхового шахрайства на суму понад 130 тис. грн. Один з страхувальників звернувся в компанію «ГАРАНТ-АВТО» із заявою про настання страхового випадку за полісом КАСКО. В ході страхового розслідування фахівцями служби безпеки було встановлено, що на момент страхування зазначений автомобіль вже був пошкоджений, а при укладенні договору страхування для огляду та фотографування був наданий автомобіль аналогічної моделі та марки. Тим не менш, страховий шахрай не звернув уваги на очевидні відмінності в цих автомобілях.

Оперативна і злагоджена робота підрозділу по врегулюванню страхових подій та служби безпеки забезпечила збереження грошових коштів Компанії.

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО» і продуктах, які пропонуються, можна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі www.facebook.com/garantauto.ua .

. 

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 500 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 
УкрАВТО у Вашому місті