Новини
27.03.2012

Конкурс слоганів та віршів від інтернет магазину автозапчастин E-ZIPAVTO.com!

44

Інтернет магазин  автозапчастин E-ZIPAVTO.com  продовжує шукати кращого автора слогану чи вірша. Перший етап конкурсу успішно завершено.   За результатами голосування на офіціальній сторінці ЗІП-АВТО в соціальній мережі Facebook вже є лідер.  Та відвідувачі і клієнти інтернет магазину автозапчастин  E-ZIPAVTO.com  продовжують надсилати свої матеріали!  Якщо у Вас є ще ідеї, то надсилайте свої віршики зі словами «зіп, авто, партнер», ми з великою радістю їх почитаємо!   

Є вірші, котрі дуже вразили колектив «ЗІП-АВТО». Ось деякі з них::

Шукав собі деталі вже давно,
На ринках, скрізь, та все одно,
Не міг знайти я що хотів,
Щоб потім про купівлю не жалів.

Та якось друг раз підказав,
Одну хорошу фірму показав,
І знаю де купити відтепер,
Лиш тут – ЗІП-АВТО, наш партнер!

Автор: Яковлев Валерій Володимирович

 

Если въехал ты в забор - ЗИП-АВТО тебе ПАРТНЕР!

Автор: Іскевич Людмила

 

З 26 березня стартував другий етап конкурсу  слоганів та віршів від інтернет магазину автозапчастин E-ZIPAVTO.com. Тепер бажаючі взяти участь в конкурсі потрібно написати та надіслати свій слоган чи вірш зі словом «УкрАВТО» (при цьому дозволяється залишити слова  «зіп, авто, партнер»).  Голосування за найкращого автора слогану чи віршика відбувається на нашій сторінці в соціальній мережі  Facebook, де автори можуть одразу опублікувати свої матеріали.  Кращого автора другого етапу також буде оголошено після завершення конкурсу за результатами голосування в Facebook  та нагороджено цінним призом.

Надсилайте свої вірші чи слогани на електрону адресу info@zipavto.com. Кількість віршів від одного учасника не обмежено. Інформація про переможців ввійде в офіціальний пост – реліз конкурсу.

Контакти організатора (для всіх питань): info@zipavto.com.

 

Бажаємо натхнення та успіхів!

 

 

Довідка:

Компанія ЗІП-АВТО, філія Корпорації УкрАВТО, працює на ринку запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів, масел, автохімії і фарб для автомобілів з ​​квітня 1998 року.

АФ «ЗІП-АВТО» - один з лідерів ринку запасних частин України - пропонує якісну продукцію кращих світових брендів, сертифіковану в Європі і Україна. Вона реалізується за допомогою розвиненої дистриб'юторської мережі з урахуванням продуманої системи знижок та оперативної доставки в будь-який регіон України.

На сьогоднішній день компанія «ЗІП-АВТО» пропонує клієнтам більше 80 000 найменувань товарів, котрі охоплюють 80 брендів у сферах запасних частин, мастил, додаткового обладнання, автохімії і фарб для автомобілів. Місія компанії «ЗІП-АВТО» - турбота про бізнес клієнта!

УкрАВТО у Вашому місті