Новини
28.03.2012

Голосуйте за учасниць Фестивалю Жіночих Автомобілів!У соціальній мережі Facebook на сторінці УкрАВТО розпочалась активна боротьба за перемогу в конкурсі «Стань Зіркою Фестивалю». Все більше дівчат приєднуються до числа конкурсанток і не дивно, адже їм є за що поборотися! На кону - чудовий приз: сертифікат на відпочинок в 5 * готелі на узбережжі Середземного моря Туреччини від генерального туристичного партнера «Туртесс Тревел».

Кожен день фотоальбом «Стань Зіркою Фестивалю» поповнюється новими фотографіями красунь-автомобілісток.
Добре, що більшість дівчат поставилися до участі в конкурсі дуже творчо, тому й образи, створені в ході фотосесії, вийшли цікавими та різноманітними.

До фотоальбому «Стань Зіркою Фестивалю»

Креативні, пристрасні, елегантні, романтичні - всі дівчата індивідуальні в своїх образах, не схожі між собою і в той же час всі, без винятку, гідні перемоги і титулу «Зірка Фестивалю Жіночіх Автомобілів».

На даний момент вже визначилися перші лідери глядацьких симпатій, які впевнено вийшли вперед. Але оголошувати ім'я переможниці передчасно, тому що до закінчення конкурсу залишається ще цілих 3 тижні! А за цей час результати голосування можуть кардинально змінитися.
Голосування триватиме до 15 квітня. Голосувати за дівчат можуть всі зареєстровані користувачі Facebook. Найактивніші учасники голосування отримують сертифікати на проживання в парк-готелі KIDEV.

Голосуйте за учасниць! Підтримайте їх своїми «лайками» і теплими коментарями!
Проголосувати

УкрАВТО у Вашому місті