Новини
02.04.2012

«Краще, ніж РОЗСТРОЧКА» - нова унікальна програма придбання автомобілів ЗАЗ!

Дистриб’юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» спільно з «КредоБанком» запускає власну фінансову програму придбання автомобілів народного бренду ЗАЗ. Відтепер автомобілі ЗАЗ Forza, Lanos, Sens та довгоочікувану новинку ЗАЗ VIDA можна придбати в КРЕДИТ ПІД 0% РІЧНИХ на перші  24 місяці строком до 7 років. Це означає що цілих 2 роки Вам не потрібно переплачувати відсотки по кредиту взагалі, незалежно від того, на який термін Ви плануєте оформити кредит. І це ще не все: ПОЧАТКОВИЙ АВАНС - від 10%.

ЗАЗ дарує Вам неймовірну економію!!! Це «Краще ніж РОЗСТРОЧКА»!  

 

0На сьогоднішній день питання про доступність автомобільного кредитування  є досить актуальним і жваво обговорюється як провідними гравцями автомобільного ринку, так і в колі автолюбителів. Офіційний дистриб’ютор  автомобілів ЗАЗ компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» має власну відповідь на це питання.

ЗАЗ спільно з надійним фінансовим партнером ПАТ «КРЕДОБАНК» запускає унікальну кредитну програму «Краще, ніж РОЗСТРОЧКА»  та пропонує безпрецедентні  умови  придбання автомобілів ЗАЗ.

Вже з 1 квітня пошановувачі народного бренду  ЗАЗ можуть придбати будь-який автомобіль  ЗАЗ за надзвичайно  вигідними умовами,  умовами, що дійсно поєднали в  собі можливості й бажання покупців.

Сплативши лише 10% від  вартості автомобіля, кожен  отримуєте можливість  виплачувати кредит протягом 18 місяців під 0% річних, а  при  авансовому внеску у 50%  строк дії «розстрочки» збільшується до 24 місяців. І все це без щомісячних комісії та прихованих платежів. 

Якщо ж Ви плануєте оформляти кредит на термін більше 2-х років, враховуючи, що максимальний строк  кредитування складає 7 років,  кредитні відсотки починають нараховуватися на залишок кредитної суми лише по закінченню терміну дії «розстрочки».

«Ми розуміємо бажання більшості українців мати якісний і надійний  автомобіль за помірні гроші, тож запропоновані нами умови  дозволять здійснити омріяне вже сьогодні», - розповів Генеральний директор дистриб’юторської компанії «АвтоЗАЗ-сервіс» Олександр Дмитрієнко. Також він зазначив, що дана кредитна програма – це вдалий інструмент, що допомагає придбати  власний автомобіль клієнтам без зайвих комісій та переплат, тобто на умовах, що в народі звуться «розстрочкою».

До переліку переваг фінансової програми можна віднести оперативність та зручність: 45рішення про кредитування приймається вже за годину, тому весь процес відбувається в автосалоні ЗАЗ!

Тож, шановні автолюбителі, Вам потрібно лише завітати до найближчого салону ЗАЗ,  обрати модель, комплектацію та колір автомобіля.

             Крім того, найпереконливішим «ЗА»  придбання автомобіля за цією програмою є можливість  бути власником омріяного автомобіля вже сьогодні, а не накопичувати кошти, чекаючи, поки назбирається необхідна сума.

Нагадаємо, що дана програма розповсюджується не тільки на всім відомі моделі ЗАЗ: тогорічну новинку, автомобіль ЗАЗ Forza, лідера продажів останніх 6 років ЗАЗ Lanos,  найдоступніше авто на вітчизняному автомобільному ринку ЗАЗ Sens, але й нову модель ЗАЗ VIDA седан – автомобіль, який нещодавно з’явився  в автосалонах дилерської мережі «АвтоЗАЗ-сервіс».

 

Аванс

Строк «розстрочки»

(0% річних)

Загальний строк кредитування

Від 10%

18 міс.

7 років (84 міс.)

Від 50%

24 міс.

 

 

Подробиці фінансової програми можна дізнатися у кредитних спеціалістів дилерської мережі «АвтоЗАЗ-сервіс», на сайті www.zazforza.com.ua, а також за телефоном «гарячої» лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні).

 

Відвідайте сторінку ЗАЗ у     Facebook 

                                                      Вконтакте 

А також офіційний  канал на        YouTube 

УкрАВТО у Вашому місті