Новини
03.04.2012

Компанія «ГАРАНТ-АВТО» підтримала змагання з пауерліфтингу

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» виступила страховим партнером четвертого чемпіонату України з пауерліфтінгу.

 

Наприкінці березня в Україні були проведені змагання, організатором яких виступила Українська Бездопінгова Федерація Пауерліфтінгу. Вже традиційний, 4-ий чемпіонат України з окремих вправ в черговий раз зібрав найсильніших спортсменів країни. Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» завжди намагається підтримувати все, що пов'язане зі спортом, активним і здоровим способом життя. Тому, ініціатива Черкаської філії, виступити в якості страхового партнера змагань такого роду, зайве підтвердження соціальної орієнтованості компанії.

Форум, який було організовано вже не перший раз, допоміг організаторам вирішити кілька важливих завдань, таких як підвищення спортивної майстерності атлетів, отримання додаткового досвіду учасниками, і звичайно ж, формування складу збірної України для участі в Чемпіонатах Європи та Світу. Виступаючи в якості страхового партнера, компанія «ГАРАНТ-АВТО» забезпечила страховий захист всім учасникам змагань, що для видів спорту, пов'язаних з граничними навантаженнями, є необхідністю.

«Одним з напрямків, яке крім інших було вибрано як пріоритетне, в процесі оновлення компанії, стала підтримка заходів, які дозволяють популяризувати спортивний рух. За останні кілька тижнів це п'ятий івент, де ми, завдяки нашим активним філіям, виступаємо в якості партнерів», зазначила Наталія Шарвадзе, Голова Правління страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО».

Дізнатися детальніше про страхову компанію «ГАРАНТ-АВТО», нові продукти, та інші ініціативи, які підтримує український страховик, можна на корпоративному сайті www.garant-auto.com.ua або відвідавши сторінку-візитку в соціальній мережі http://www.facebook.com/garantauto.ua .

 

УСК «ГАРАНТ-АВТО» є одним з провідних гравців ринку страхових послуг в Україні. Компанія буда заснована в Києві в 1992 році і на сьогодні надає послуги страхування для юридичних та фізичних осіб. Загальна сума відшкодувань, що були виплачені ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» протягом 2011 року склала понад 150 537 тыс. грн. Щодня компанія виплачує приблизно 500 тис.грн., або близько 2,5 - 3 млн. грн. щотижня.

ПАТ «УСК «ГАРАНТ-АВТО» займає провідні позиції в автомобільному страхуванні КАСКО та ОСЦПВ, займаючи одну з провідних позицій за числом отриманих платежів та виплачених відшкодувань. На сьогодні, автомобільне страхування займає значну долю страхового портфелю компанії «ГАРАНТ-АВТО». Також активно розвиваються і інші види страхування, зокрема добровільне медичне страхування, страхування будівельно-монтажних ризиків і т.ін.

 
 

 

УкрАВТО у Вашому місті