Новини
04.04.2012

Конкурс слоганів та віршів від інтернет магазину автозапчастин E-ZIPAVTO.com!

1111

Якщо Ви активні, творчі або бажаєте відкрити в собі такі здібності, то Інтернет магазин автозапчастин E-ZIPAVTO.com запрошує Вас відчути свою «хвилину слави» і взяти участь в останньому третьому етапі конкурсу слоганів і віршів. Попередніх два етапи успішно завершені! Але голосування на нашій сторінці - візитці в соціальній мережі Facebook  триває. У третьому етапі, ми просимо Вас скласти вірш або слоган з назвою будь-якої автозапчастини або обладнання за бажанням! Кращого автора третього етапу ми також оголосимо після завершення конкурсу за результатами голосування в Facebook і нагородимо його цінним призом.

Кращі вірші попереднього етапу:

 

Думаєш як не прогадати?
Щоб з ціною - якість поєднати,
Хочеш купити найкраще авто?
Краще зробити це в УкрАВТО!

Автор: Яковлев Валерій Володимирович

Навесні земля квітує,
жінкам свято пропонує,
щоб зручне АВТО придбати
в "УкрАВТО" завітати.

Автор Ковальчук В.М.

Если Вы автолюбитель,
Вы водитель или ас,
Или им Вы стать хотите –
УкрАвто ждет всех Вас! ....

Автор Хатнюк Виталий Станиславович

 

Ознайомитися з віршами і слоганами всіх учасників можна на нашій сторінці - візитці в соціальній мережі Facebook. Надсилайте свої вірші або слогани на адресу info@zipavto.com або опубліковуйте їх на Facebook. Кількість віршів від одного учасника не обмежена. Приєднуйтесь до голосування! Інформація про переможців увійде в офіційний пост-реліз конкурсу.

Контакти організатора (для всіх питань): info@zipavto.com.

Бажаємо натхнення та успіхів!

 

Довідка:

Компанія ЗІП-АВТО, філія Корпорації УкрАВТО, працює на ринку запасних частин, додаткового обладнання та аксесуарів, масел, автохімії і фарб для автомобілів з ​​квітня 1998 року.

АФ «ЗІП-АВТО» - один з лідерів ринку запасних частин України - пропонує якісну продукцію кращих світових брендів, сертифіковану в Європі і Україна. Вона реалізується за допомогою розвиненої дистриб'юторської мережі з урахуванням продуманої системи знижок та оперативної доставки в будь-який регіон України.

На сьогоднішній день компанія «ЗІП-АВТО» пропонує клієнтам більше 80 000 найменувань товарів, котрі охоплюють 80 брендів у сферах запасних частин, мастил, додаткового обладнання, автохімії і фарб для автомобілів. Місія компанії «ЗІП-АВТО» - турбота про бізнес клієнта!

УкрАВТО у Вашому місті