Новини
09.04.2012

Значно нижчі ціни на найпопулярніші моделі Chery

У дилерській мережі офіційного дистриб'ютора автомобілів Chery в Україні (структурнийпідрозділ УкрАВТО)–«СІ ЕЙ Автомотів» з 5 квітня стали доступніші популярні моделі 2011-2012 рр. Ціни знижені на: Tiggo– до «-» 6 640 грн., М11 до «-» 5 360 грн., Аmulet до «-» 4 320 грн., Elara до «-» 3 280 гривень. Кількість автомобілів обмежена, розмір знижки залежить від моделі, комплектації і року випуску автомобіля.

Секрет популярності Chery– у визнаному покупцями співвідношенні «ціна-комплектація», широкому списку опцій вже«в базі», доступності сервісу завдяки розвиненій сервісній мережі. Сьогодні українськими дорогами їздять 34 000 надпопулярних– Сhery Amulet, cрібні призери–Tiggo(10 000), «бронза»–у QQ(7000). Понад 70 тисяч українців–уже з Chery.

0

Модель М11 стала результатом ретельної роботи кращих інженерів і дизайнерів із різних країн. Стиль Chery M11 створило італійське дизайн ательє Pininfarina, «перу» якого належить авторство кількох десятків моделей іменитих брендів. M11 оснащений багатоважільною незалежною задньою підвіскою, яка забезпечує більшу вантажопідйомність автомобіля, а також кращу керованість і комфортну їзду класу люкс, яка доступна в істотно дорожчих автомобілях. Налаштуванням шасі займалася британська компанія MIRA, озброєна шістдесятирічним професійним досвідом роботи. Кузов виконаний з високоміцної сталі, яку використовують шведські автовиробники. Ще одним елементом пасивної безпеки є фронтальні подушки безпеки для водія і пасажира, бічні подушки, вмонтовані в передні стійки, і шторки безпеки. За захист маленьких пасажирів відповідає система кріплення дитячих крісел ISO - FIX. Плюс прогресивна система ESP, яка запобігає ковзанням і «заносам» автомобіля, якщо водій припустився помилки при проходженні повороту або під час їздиза складних дорожніх умов. Серед переваг автомобіля Chery Elara – така ж вдала, як в М11, комбінація системи активної і пасивної безпеки ABS(антиблокувальна система гальм) і EBD (електронний розподіл гальмівних зусиль), а також дискові гальма на передній та задній осях, і фронтальні подушки безпеки. Модель отримала найвищу оцінку на краш-тестах, що проводяться С-NCAP – в тесті на фронтальне зіткнення. Chery Tiggo– один із лідерів класу SUV(Sport Utility Vehicle), представлений з механічною коробкою передач, в комплектаціях із моно або повноприводною модифікацією, які агрегатуються з двигуном ACTECO об'ємом 1,6, 1,8 або 2,0 літри, потужністю 119, 132 або 139 л.с. Модель Chery Amulet пропонується з двигуном об'ємом 1,5 л, 109 л.с. стандарту Євро-4 з оновленим дизайном екстер'єру та інтер'єру, практичними рішеннями в організації простору салону, ABS і EBD, армованими деталями салону і балками безпеки для захисту від бічних ударів.

УкрАВТО у Вашому місті