Новини
20.04.2012

Chery представить автомобілі майбутнього

На 12 Міжнародному Пекінському Автосалоні, який відкривається 23 квітня і триватиме до 5 травня, відбудеться світова прем'єра концепт-карів від Сhery – TX і Ant.

Концепт TX в першу чергу привертає увагу оригінальністю виконання. За словами дизайнерів, створюючи кросовер майбутнього натхнення вони черпали у природи: м'якість ліній втілює плавні рухи води. Концепт створювався для того, щоб дати відвідувачам Пекінського автошоу уявлення про дизайн майбутніх моделей китайського бренду. Технічні секрети новинки розробники тримають в таємниці. Відомо лише, що платформа серійної версії TX зорієнтована на комплектацію з досить потужним і економічним GDI двигуном і варіатором CVТ – різновидом автоматичних коробок передач, де немає фіксованих ступенів, а плавна безступінчата зміна передатного числа в міру розгону або гальмування. ТХ став передвісником нового кросовера Chery, який в недалекому майбутньому поступить у серійне виробництво.

0

Другий концепт-кар під назвою Ant (у перекладі з англійської – «мурашка») на цьому етапі не призначений для запуску в серійне виробництво і є футуристичною візією розробників на тему автомобілів майбутнього. Його головна ідея в тому, що незабаром авто зможуть приєднуватися один до одного, в такий спосіб утворюючи своєрідні автопотяги. Детальнішу інформацію розробники доки розголошувати не мають наміру. Для Пекінського автошоу компанія Сhery підготувала й інші новинки, які будуть приємною несподіванкою для гостей виставки.

0

УкрАВТО у Вашому місті