Новини
27.04.2012

Космополітичні автомобілі Сhery за десятиліття облаштувалися в 100 країнах

Міжнародна ділова конференція Сhery на честь 10-річчя компанії Chery International, експортера автомобілів бренду, відбулася 24 квітня в Пекіні. Керівники представництв автоконцерну з 80 країн світу прибули до столиці Піднебесної обговорити досягнення і глобальні перспективи розвитку бренду.

0

300 учасників з 5 континентів поділилися досвідом просування і збільшення продажів китайських автомобілів у своїх країнах, проаналізували дані маркетингових досліджень та інші питання майбутньої взаємовигідної співпраці.У рамках зустрічі був розглянутий повний звіт роботи на зовнішніх ринках, стратегії просування і збуту, післяпродажного обслуговування, а насамкінець–тематичні конференції з реклами, регіональні конференції обміну досвідом і створення високоефективної безпрограшної платформи длядилерів з 80 країн

0.

Україна увійшла до десятки ключових дистриб'юторів Сhery, яким вдалося здійснити справжній прорив на автомобільному ринку своєї країни. Українська делегація на чолі з Олександром Ганжою, новим генеральним директором «СІ ЕЙ Автомотів», офіційного дистриб'ютора Сhery в Україні, привезла з Пекіна не лише святкові враження, але й Диплом за видатний внесок у розвиток cпільного бізнесу. «Участь у бізнес-конференції Chery International’ 2012 стала знаковою подією в історії нашої компанії. Ми ще раз переконалися в тому, що глобальні досягнення Сhery, її прорив на світовому автомобільному ринку – не випадковий збіг обставин, а цілеспрямована робота великої команди зі всього світу. Сhery за 15 років вдалося досягти таких обсягів виробництва і продажів, до яких найбільші автомобільні гравці зі світовим ім'ям йшли десятиліттями, – розповідає керівник відділу маркетингу CA Avtomotive Павло Радукан, – Всього за 10 років існування Chery International(компанія, що займається експортом) автомобілі бренду вже «прописалися» на дорогах 100 країн світу, і це далеко не межа. Завоювання Chery автомобільної карти світу триває. Завдяки інноваційним технологіям в другому десятилітті своєї історії Сhery планує створювати інтелектуальні, економічні, екологічні і – що дуже важливо –доступні автомобілі».

0

Нагадаємо, напередодні свого 10-річчя компанія Chery International встановила рекорд продажів і стала лідером серед китайських експортерів легкових автомобілів: загальний експорт на сьогодні складає 680 000 автомобілів. У квітні 2012 року автоекспортер реалізує рекордні 20000 експортних заявок. За прогнозами маркетологів автоконцерну, до 2014 року Сhery International перетне позначку в 1000 000 автомобілів.

УкрАВТО у Вашому місті