Новини
30.04.2012

КІА Драйв тур, щорічне свято тест-драйвів розпочалося!

Саме тут, в найвеселішому місті України, жителі та гості міста відчули всю нестримну енергію, яка незмінно супроводжує КІА Драйв Тур вже протягом чотирьох років! Цього року КІА, як офіційний партнер ЄВРО-2012, має цілий комплекс заходів, пов’язаних з футболом!

0

В Одесі КІА Драйв Тур -2012 мав дуже насичену та запальну програму: 
- Відбулася презентація аматорського футбольного турніру KIA OPEN CUP 2012, в якому зможуть прийняти участь гравці зі всієї України! Фінальна частина турніру пройде з 21 червня по 1 липня 2012 року в містах Ялта, Одеса, Дніпропетровськ та Луцьк; 
- Були проведені конкурси, під час яких щасливчики виграли сертифікати на квитки на матчі ЄВРО-2012; 
- Звичайно ж, особливістю КІА Драйв Туру стали тест-драйви, завдяки яким всі охочі могли ближче познайомитись з яскравими автомобілями КІА та відчути світогляд корпорації КІА Моторс, який втілений в кожному з автомобілів бренду;
- Увазі гостей заходу були представлені нові моделі: КІА Rio, Optima та оновлений Soul, а також автомобілі, присвячені партнерству КІА та UEFA: KIA Cerato KOUP та Sportage UEFA EURO 2012 Limited Edition!
- На святі КІА Драйв Туру були присутні і веселі хлопці - Талісмани ЄВРО-2012, Славек і Славко, які своїми витівками підняли настрій всім оточуючим і кожен охочий міг зробити з ними фото на пам'ять!

0

Географія та дати проведення
28.04, Субота - Одеса - Дилерський центр «Одеса-Авто», вул. 25-ї Чапаївської дивізії, 15а;
01.05, Вівторок – Луцьк - Дилерський центр «Волинь-Авто», вул. Рівненська, 145;
05.05, Субота – Сімферополь - Дилерський центр «Таврія-Авто», вул. Бородіна, 12;
12.05, Субота – Дніпропетровськ - Дилерський центр «Аеліта», вул. Булигіна, 16.
Саме КІА Драйв Тур заклав початок грандіозному турне КІА по Україні, яке окрім КІА Драйв Туру включатиме проекти KIA Fan Fest та UEFA Fan Zones – суто футбольних програм КІА!
KIA Fan Fest – захід КІА, який відбудеться у неприймаючих містах ЄВРО-2012! Унікальний захід  дає змогу всім шанувальникам футболу у містах, які не приймають ЄВРО, насолодитись поєдинками європейської футбольної першості 2012 року!
KIA Fan Fest включатиме: 
Трансляція матчів ЄВРО2012 на великих екранах;
Турнір KIA Open Cup

Грандіозний турнір з міні-футболу, на який збираються команди зі всієї України та грають за вихід у фінал, який відбудеться в Києві 1 липня, в день фіналу ЄВРО 2012, призом футбольної першості стане КІА Sportage, детальніше на сайті www.opencup.kia.ua;  
Фітнес ранок з KIA
Ранкові заняття на фестивалі, які мають на меті пропаганду здорового образу життя. Протягом фітнес ранків відвідувачі KIA Fan Fest проходитимуть тренінги з фітнесу, майстер-класи з ранкової гімнастики тощо.
Трансляція кращих моментів ЄВРО 2012
Кращі моменти матчів, які відбулись напередодні.

0

Фан-зони УЄФА – проект для вболівальників у приймаючих містах. Фан-зона це спеціально відведена зона для перегляду прямих трансляцій матчів ЄВРО 2012 та проведення розважальних заходів. КІА з гордістю долучається до організації перегляду матчів європейської першості 2012!
КІА буде представлена у двох фан-зонах: в Донецьку, в парке ім. Щербакова та у Харкові, на найбільшій площі Європи - площі Свободи!

KIA Драйв Тур
Щорічний захід, в рамках якого відвідувачі мають можливість познайомитись із модельним рядом KIA, взяти участь у конкурсах, виграти цінні призи та просто відпочити всією родиною у компанії з KIA.
Подарувати гарний настрій у вихідний день, в компанії з найяскравішим автомобільним брендом, саме це – філософія КІА Драйв Туру. 
Саме на КІА Драйв Турі зароджуються симпатії до автомобілів КІА, адже неймовірний дизайн, надсучасне оснащення, привабливі ціни та 7 років гарантії роблять вибір автомобіля КІА єдиним логічним рішенням.

УкрАВТО у Вашому місті